Zamość: Wybierz się na wycieczkę po mieście. Przewodnicy oprowadzą za darmo

  • 20.04.2017, 09:00
  • ak
Zamość: Wybierz się na wycieczkę po mieście. Przewodnicy oprowadzą za… ZCITiH
Na nadchodzącą niedzielę (23 kwietnia) Zamojskie Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej zaplanowało pierwszą w tym roku akcję z cyklu wycieczek tematycznych po Zamościu.

Ci, którzy wezmą w niej udział, będą mieli okazję dowiedzieć się, jak funkcjonowały służby porządkowe w Zamościu na przestrzeni epok. Zwiedzający zobaczą m.in. miejsca, które pełniły funkcje więzienne. Przewodnicy opowiedzą o osadzonych, a także zdadzą relacje z ich pobytu w zamojskich więzieniach.

Aby wybrać się na taką wycieczkę, należy o godz. 11 stawić się przy Fortecznym Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej na ul. Łukasińskiego 2E. Wcześniej koniecznie należy zgłosić swój udział, telefonują pod nr: 84/ 639 22 92 lub 84/ 538 17 33.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe