Tomaszów Lubelski: Ocalić od zapomnienia. Powiatowy konkurs fotograficzny rozstrzygnięty

  • 19.04.2017, 14:00
  • ak
Tomaszów Lubelski: Ocalić od zapomnienia. Powiatowy konkurs fotograficzny rozstrzygnięty
Wiktoria Kłos, uczennica Gimnazjum w Podhorcach wykonała tryptyk „Krzyże, figury, kapliczki przydrożne w Podhorcach i Nedeżowie” i wygrała nim IV Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Ocalić od zapomnienia…” zorganizowany w Zespole Szkół nr 1 w Tomaszowie Lubelskim.

W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 14 uczniów ze szkół w Jarczowie, Michalowie, Podhorcach i Tomaszowie Lubelskim. Jury obejrzało 37 prac i przyznało nagrody i wyróżnienia.

Pierwsze miejsce zajęła Wiktoria Kłos, gimnazjalistka z Podhorzec za tryptyk „Krzyże, figury, kapliczki przydrożne w Podhorcach i Nedeżowie”. Laureatką drugiej nagrody została Aleksandra Latos z Gimnazjum nr 1 w Tomaszowie Lubelskim za tryptyk „Zagroda Guciów”, a trzecia była była Wiktoria Ilczyszyn z Gimnazjum nr 2 w Tomaszowie za pracę „Dom w charakterze dworku przy ulicy Listopadowej w Tomaszowie ”.

Laureaci wyróżnień to: Kamila Sarzyńska z Gimnazjum nr 2 w Tomaszowie Lub., Klaudia Buda z Gimnazjum w Podhorcach i jej szkolny kolega Damian Mierzwa.

Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 8 czerwca, podczas obchodów Dnia Patrona w ZS nr 1 w Tomaszowie Lubelskim.

ak
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe