Biłgoraj: Bezpłatne badania mammograficzne przy szpitalu

  • 18.04.2017, 10:00
  • ak
Biłgoraj: Bezpłatne badania mammograficzne przy szpitalu
Wcześnie wykryty nowotwór piersi może zostać wyleczony. Warto więc regularnie wykonywać badania profilaktyczne. Taką okazję w najbliższy piątek (21 kwietnia) będą miały mieszkanki Biłgoraja i okolic.

Specjalny ambulans zaparkuje tego dnia przy biłgorajskim szpitalu na ul. Pojaska. Z mammografii za darmo skorzystać będą mogły panie w wieku 50-69 lat, które w ostatnich dwóch latach nie wykonywały tego rodzaju badań.

Akcja potrwa od godz. 8 do 12. Uczestniczki programu zdrowotnego otrzymają po 14 dniach od badania wynik wraz z dokumentacją oraz ewentualnymi zaleceniami lekarskimi do dalszej diagnostyki w szpitalu lub ośrodku onkologicznym COZL.

Warto wcześniej się zarejestrować, telefonując pod nr: 723 351 002 lub 723 351 003. Na badanie należy zabrać ze sobą dokument tożsamości.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe