Zamość: Bezpiecznie na dwóch kółkach. Straż Miejska zaprasza cyklistów na spotkanie

  • 18.04.2017, 09:30
  • ak
Zamość: Bezpiecznie na dwóch kółkach. Straż Miejska zaprasza cyklistów na spotkanie freeimages.com
Straż Miejska i Zarząd Spółdzielni im. Waleriana Łukasińskiego w Zamościu zapraszają rowerzystów i miłośników turystyki rowerowej, a także wszystkich innych mieszkańców miasta na spotkanie edukacyjne, które odbędzie się w czwartek (20 kwietnia) o godzinie 17.30 w świetlicy osiedlowej przy ul. Orzeszkowej 28.

W trakcie tego spotkania na dwóch kółkach jego uczestnikom zostaną przybliżone przepisy ruchu drogowego. Strażnicy miejscy mają zwracać uwagę cyklistów na miejsca szczególnie dla nich w Zamościu niebezpieczne. Przekażą również podstawowe informacje z zakresu zasad udzielania pierwsze pomocy. 

Zbigniew Pietrynko, znany przewodnik turystyki rowerowej, zaproponuje miejsca i szlaki rowerowe wokół Zamościa i na Roztoczu, które warto odwiedzić.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe