Setne urodziny pani Janiny Gmitruk vel Dmitruk z Wolicy Śniatyckiej

  • 12.04.2017, 17:21 (aktualizacja 12.04.2017, 17:29)
  • ak
Setne urodziny pani Janiny Gmitruk vel Dmitruk z Wolicy Śniatyckiej UG Komarów-Osada
To piękny jubileusz. Janina Gmitruk vel Dmitruk, mieszkanka Wolicy Śniatyckiej w gminie Komarów-Osada świętowała w tym tygodniu swoje 100 urodziny.

Pani Janina urodziła się 100 lat temu, 10 kwietnia 1917 roku. W ostatni poniedziałek świętowała ten okrągły, wyjątkowy jubileusz. Przyjęła wielu gości i mnóstwo serdecznych życzeń.

Wizytę dostojnej jubilatce złożyła m.in. wójt Komarowa-Osady Wiesława Sieńkowska, której towarzyszyła zastępcą kierownika USC Anna Siek. Obie panie przekazały pani Janinie kwiaty,  upominek i listy gratulacyjne od premierBeaty Szydło oraz od władz samorządowych.

Pani Janina Gmitruk vel Dmitruk urodziła się we wsi Dębowiec. W 1937 roku wyszła za mąż za Czesława Gmitruka vel Dmitruka. Wychowała syna Stanisława, doczekała 5 wnuków, 9 prawnuków. W małżeństwie przeżyła 50 lat.

Pani Janina, przyjmując gości, mówiła, że te wizyty wiele dla niej znaczą. Była wyraźnie uszczęśliwiona obecnością tak wielu osób.

Stulatka z Wolicy Śniatyckiej jest osobą bardzo pogodną, ciepłą i otwartą. Potrafi zarazić rozmówców życzliwością i pogodnym spojrzeniem na życie. Ma swój sposób na długowieczność. Twierdzi, że to praca.

Obecnie pani Janina mieszka z synem Stanisławem i synową Elżbietą.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 12.04.2017, 22:13
Piękny wiek :)

Pozostałe