Gm. Zamość: Drogowcy biorą się do pracy w Kalinowicach. Będą utrudnienia

  • 17.04.2017, 13:06
  • ak
Gm. Zamość: Drogowcy biorą się do pracy w Kalinowicach. Będą utrudnienia morguefile.com
Uwaga kierowcy, będą utrudnienia z przejazdem przez Kalinowice. Jutro (wtorek, 18 kwietnia) zaczynają się tam roboty drogowe.

O utrudnieniach informują władze miasta, a także gminy Zamość.

Z komunikatów wynika, że od wtorku zupełnie zostanie wyłączony z ruchu odcinek drogi nr 110409L w Kalinowicach. Chodzi o fragment drogi od ulicy Krasnobrodzkiej, czyli granicy miasta Zamość do skrzyżowania z drogą powiatową nr 3247L Kalinowice – Suchowola.

Prace mają tam potrwać jakiś czas. Prowadzić je będzie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych sp.z o.o.w Zamościu. Na cały ten okres zostaną wyznaczone objazdy. Kierowcy powinni na tym odcinku szczególnie uważać.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe