Łosiniec: Tragiczny wypadek podczas pracy w lesie

  • 23.06.2022, 12:00 (aktualizacja 23.06.2022, 12:00)
  • wd
Łosiniec: Tragiczny wypadek podczas pracy w lesie Fot. KPP Tomaszów Lub. Okoliczności zdarzenia ustala policja pod nadzorem prokuratury.
W środę wieczorem w lesie w miejscowości Łosiniec wydarzył się tragiczny wypadek. 63-latek ścinał drzewo. Nie wiadomo jak do tego doszło, że upadło prosto na niego. Zginął na miejscu. Chodzi o przewodniczącego rady Gminy Susiec Leszka Ważnego. W bólu po jego nagłej śmierci pogrążona jest rodzina, ale też mieszkańcy całej gminy, którzy darzyli go wielkim szacunkiem i sympatią.

To cios dla rodziny i dla całej gminy Susiec. Nieodżałowana strata, bo to był człowiek niesamowity. Co najlepszego, to o nim można powiedzieć. Wielki społecznik, całe życie związany ze strażą, prezes Ochotniczej Straży Pożarnej, pomagał budować świetlicę, był zawsze i wszędzie tam, gdzie trzeba było pomóc. Człowiek, który był cały czas z ludźmi, ciepły, życzliwy. Ciężko nam będzie się pogodzić z jego śmiercią - mówi Zbigniew Naklicki, wójt gm. Susiec. 

Leszek Ważny miał 63 lata. Drugą kadencję był przewodniczącym Rady Gminy Susiec. W samorządzie działał od 2002 roku. Był też sołtysem, prezesem OSP Łosiniec II. 

W środę 22 czerwca wieczorem został przygnieciony przez drzewo podczas jego wycinki. W wyniku odniesionych obrażeń, zmarł na miejscu. Szczegóły zdarzenia bada policja pod nadzorem prokuratury. 

 

 

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zawisza Ciemny
Zawisza Ciemny 2 dni temu, 21:05
''...cale życie związany ze strażą''.To prawda, bo urodził się z sikawką
Wera
Wera 2 dni temu, 23:11
Ktoś zmarł, po co taki głupi komentarz? Trochę szacunku

Pozostałe