Gm. Tomaszów Lubelski: To dopiero był piknik! Najlepszy, bo z sołtysami [ZDJĘCIA]

  • 22.06.2022, 10:07
  • wd
Gm. Tomaszów Lubelski: To dopiero był piknik! Najlepszy, bo z sołtysami… Fot. Gminny Ośrodek Kultury Podhorce Ze wszystkimi konkurencjami sołtysi poradzili sobie świetnie. Ile było przy tym śmiechu!
Takiej imprezy gminie Tomaszów Lubelski może pozazdrościć nie jedna gmina w powiecie, a nawet w województwie. Po raz szósty zorganizowany Piknik Sołtysów udał się doskonale! Mieszkańcy jeszcze długo będą go wspominać.

Na Gminny Piknik Sołtysów do Rogóźna przyjechali wszyscy sołtysi z gminy Tomaszów Lubelski. Przywitała ich wójt Marzena Czubaj-Gancarz. Złożyła życzenia z okazji Dnia Sołtysa i podziękowała za ich społeczną pracę.

Podczas Pikniku było mnóstwo atrakcji. Sołtysi świetnie radzili sobie z kręceniem hula-hop, przebijaniem balonów rzutkami, rzucaniem ziemniakami do celu i innymi konkurencjami. Pozostali goście wydarzenia dopingowali ich, bawiąc się przy tym doskonale. Śmiechu było co niemiara. Koniec końców sołtysi udowodnili, że są szybcy, silni, sprytni, zaradni, przedsiębiorczy oraz uzdolnieni artystycznie.

Po ich zmaganiach był czas na muzykę. Na scenie zagrali: zespół Pójdę Boso, Gdzie diabeł nie może, 4Heven, Meffis oraz MeGustar!

Śpiewano i tańczono. Kto zgłodniał, mógł się posilić m.in. kiełbaską upieczoną na grillu czy grochówką oraz pysznymi daniami przygotowanymi przez Koło Gospodyń Wiejskich "Malina".

Organizatorzy (bardzo zaangażowani byli m.in. sołtys wsi Rogóźno–Kolonia Kazimierz Metzgier i KGW „Malina”) zadbali o wszystkich. Były też dmuchańce dla dzieci, stoisko z zabawkami, balonami, stoisko Grupy Rekonstrukcji Historycznej Ludności Cywilnej z Tomaszowa Lubelskiego, przejażdżki kucykami, stoisko Oriflame, Tomaszowskich Amazonek, loteria fantowa. Mieszkańcy mieli okazję skorzystać z punktu informacyjnego programu Czyste Powietrze oraz złożyć deklaracje CEEB. Wszystkie dzieci dostały od wójt drobny upominek.

Jeszcze długo mieszkańcy w sąsiedzkich rozmowach będą wspominać Piknik. A kolejny już za rok.

wd

Zdjęcia (27)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe