Zamość: Mówili wierszem po angielsku w PWSZ (wyniki konkursu)

  • 12.04.2017, 11:03
  • ak
Zamość: Mówili wierszem po angielsku w PWSZ (wyniki konkursu) PWSZ Zamość
Benedykt Król, uczeń Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju wygrał zorganizowany we wtorek (11 kwietnia) w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Zamościu konkurs recytatorski w języku angielskim.

W konkursowe szranki stanęło 30 śmiałków ze szkół całego regionu. Do finałowej potyczki przeszła siódemka najlepszych. Musieli udowodnić nie tylko, że pięknie mówią po angielsku, ale też jak najciekawiej zinterpretować wiersze w tym języku.

Komisję, w której zasiedli wykładowcy języka angielskiego w zamojskiej PWSZ: dr Monika Rajtak (dyrektor Instytutu Humanistycznego), mgr Tamara Woińska oraz dr Wojciech Kozak zachwycił swoim występem Benedykt Król, licealista z Biłgoraja.

Kolejne nagrody przypadły także uczniom biłgorajskich szkół. Drugie miejsce zajęła Monika Jargieło z Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących , a trzecie Patryk Widz z Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej.

CZYTAJ TAKŻE: DYKTANDO W JĘZYKU ANGIELSKIM W PWSZ. KTO WYGRAŁ?

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe