Krasnobród: Wielkanocny konkurs rozstrzygnięty

  • 12.04.2017, 10:00
  • ak
Krasnobród: Wielkanocny konkurs rozstrzygnięty Krasnobrodzki Dom Kultury
Oficjalne ogłoszenie wyników ma odbyć się dzisiaj (12 kwietnia) o godz. 15, ale już wiadomo, kto był najlepszy w tegorocznym „Konkursie Wielkanocnym na najładniejszą kartkę, palmę, pisankę lub stroik", organizowanym przez Krasnobrodzki Dom Kultury.

Jurorzy przyznali nagrody w kilku kategoriach i kilku grupach wiekowych. Zdecydowali, że najpiękniejsze palmy wykonali: Jakub Hajdamaszek z SP w Kaczórkach (kat. klasy 0-III) i Agnieszka Wołowiec z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Krasnobrodzie.

Autorzy uznanych za najlepsze pisanek to: Martyna Kukiełka z SP w Kaczórkach i Julia Kostrubiec z ZSP w Krasnobrodzie (kl. 0-III), Grzegorz Nędzyński z SP w Majdanie Wielki (kl. IV-VI), Wiktoria Kulczycka z ZSO w Krasnobrodzie (gimnazjum), a także Katarzyna Lipska z Krasnobrodu w kategorii dorosłych.

Za stroiki nagrody otrzymają: Bartosz Zawiślak z Krasnobrodu w najmłodszej grupie wiekowej (kl. 0-III) , Magdalena Jakus z Majdanu Wielkiego (kl. IV-VI) i Sandra Kraszka ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zamościu (gimnazjum).

Laureatami w gronie autorów wielkanocnych kartek zostali: Sylwia Wiater z Łabuń (kat. przedszkolaki), Paweł Bukała z SP w Majdanie Wielkim i Jakub Pyś z SP w Łabiach (kl. 0-III), Paulina Pyś z Łabu(kl. IV-VI).

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe