Noc konfesjonałów 2017 w diecezji zamojsko-lubaczowskiej. Sprawdź, gdzie możesz się wyspowiadać

  • 12.04.2017, 08:03
  • ak
Noc konfesjonałów 2017 w diecezji zamojsko-lubaczowskiej. Sprawdź, gdzie… freeimages.com
Spowiedź zacznie się w czwartek (13 kwietnia) wieczorem i będzie trwała kilka godzin, a w niektórych kościołach nawet do rana. Diecezja zamojsko-lubaczowska już trzeci raz organizuje "Noc konfesjonałów". W wydarzenie angażuje się pięć kościołów naszego regionu.

Spowiednicy mają jutro czekać na wiernych, którzy chcą przystąpić przed Wielkanocą do sakramentu pokuty m.in. w Biłgoraju w parafii św. Jerzego od godz. 21.37 do 2 w nocy.

W tych samych godzinach będzie można wybrać się do konfesjonału w hrubieszowskim kościele św. Mikołaja, a także parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Tomaszowie Lubelskim. W Zamościu, także od czwartkowego wieczoru spowiedź odbywać się będzie w kościele rektoralnym św. Katarzyny.

W Noc konfesjonałów w Wielki Piątek (w godz. 24-8) odbędzie się w parafii św. Stanisława BM w Lubaczowie.

 

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe