Gm. Telatyn: Zgrzeszyła przy kościele. W chwili zatrzymania miała 4 promile!

  • 13.06.2022, 13:44
  • wd
Gm. Telatyn: Zgrzeszyła przy kościele. W chwili zatrzymania miała 4 promile! Fot. KPP Tomaszów Lub. Kobieta kierowała mimo sądowego zakazu.
Na parkingu przy kościele w Żulicach kierująca audi 32-latka, zaczepiła o dwa pojazdy. Widzieli to inni parafianie, a ponieważ pani nie poczuła się do odpowiedzialności, tylko odjechała, sami zawiadomili policję. Mundurowi znaleźli kobietę na festynie. Świetnie się bawiła i była kompletnie pijana!

Do kolizji kobieta kierująca audi doprowadziła w niedzielę 12 czerwca ok. godz. 13, na parkingu przy kościele w Żulicach. Nie poczuła skruchy, tylko zwyczajnie uciekła. Wobec tego świadkowie tej sytuacji powiadomili policjantów. Na reakcję nie trzeba było długo czekać. Posterunkowi z Tyszowiec zatrzymali panią, która bawiła się już na festynie w pobliskiej miejscowości. 

Jak ustalili mundurowi, z kościoła kobieta pojechała do domu. Zostawiła uszkodzone auto i jako pasażerka pojechała na festyn. Badanie alkomatem wykazało, że 32-latka w chwili zatrzymania miała w organizmie blisko 4 promile alkoholu. Ponadto po sprawdzeniu w policyjnej bazie okazało się, że ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Za wszystkie przewinienia odpowie przed sądem.

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Joanna
Joanna 17.06.2022, 20:02
Oo to grubo

Pozostałe