Złote obrączki dla Marleny i Michała. To jest Najsympatyczniejsza Para Zamojszczyzny

  • 11.04.2017, 06:00 (aktualizacja 18.07.2017, 04:44)
  • Anna Szewc
Złote obrączki dla Marleny i Michała. To jest Najsympatyczniejsza Para…
Ponad tysiąc kuponów wyciętych z "Kroniki Tygodnia", wypełnionych i dostarczonych na czas do naszej redakcji. Jeszcze więcej kliknięć w sondzie na naszej stronie internetowej i tysiące "lajków" na fejsbukowym profilu – tak wyglądało kilka tygodni głosowania w plebiscycie na Najsympatyczniejszą Parę Zamojszczyzny. Dziś możemy ogłosić, że ten tytuł zdobyli Marlena Kierepka ze Starej Wsi i Michał Kaziuk z Czermna. Zwycięstwo na Facebooku przypadło Agnieszce Bucior z Żernik i Adrianowi Łobockiemu z Nabroża, a w internetowej zabawie Monice Rybak z Michalowa i Piotrowi Szubie z Rozłop.

Do tegorocznej edycji plebiscytu "Kroniki Tygodnia" zgłosiło się ponad 50 par. To młodzi ludzie z różnych zakątków naszego regionu, z różnymi pasjami, zainteresowaniami i planami na życie. Ale jest coś, co łączy ich wszystkich. Są w sobie bez pamięci zakochani. Nie wyobrażają sobie życia bez siebie i snują plany na wspólną przyszłość.

 

Miłość przyszła po kilku spotkaniach

Tak właśnie opowiadają o sobie zwycięzcy, Marlena Kierepka Michał Kaziuk, czyli Najsympatyczniejsza Para Zamojszczyzny. Poznali się 3 lata temu na dyskotece. Ale nie zaiskrzyło między nimi już wtedy, choć los chciał najwyraźniej, by byli razem. W ten jedyny, wyjątkowy sposób, jakby na nowo spotkali się dziesięć miesięcy temu. Oboje przyznają, że to, co wówczas między nimi zaszło było nieoczekiwane. Wtedy ich spojrzenia spotkały się jakoś inaczej niż wcześniej i od tamtej pory są ze sobą nierozłączni.

Michał nie kryje, że do Marleny przyciągnęła go jej niesamowita uroda. Ona z kolei zachwyciła się jego uśmiechem, pozytywną energią i takim też nastawieniem do innych ludzi. Są różni, ale mają wspólną pasję. To rolnictwo i właśnie z nim wiążą swoją wspólną przyszłość.

Ani jedno, ani drugie nie ma wątpliwości, że zostaną małżeństwem. Zapewniają, że stanie się to na pewno bardzo szybko. Obiecują zresztą zaprosić naszą redakcję na tę najważniejszą w ich życiu uroczystość. A zatem nagroda główna w naszym plebiscycie, czyli przepiękne złote obrączki wykonane w Pracowni Biżuterii Dariusza Królikowskiego na Starym Mieście w Zamościu, będzie jak znalazł.

Wspólne pasje, wspólne życie

Pewni wspólnej przyszłości są również Agnieszka Bucior z Żernik i Adrian Łobocki z Nabroża, którzy zdobyli najwięcej ważnych głosów (polubień od fanów "Kroniki Tygodnia") na naszym fejsbukowym profilu. Rozumieją się ze sobą nawzajem jak z nikim innym. Może dlatego, że są w tym samym wieku, mają podobne zainteresowania i wspólne pasje. Co ich do siebie przyciąga? "Wszystko" – odpowiadają zgodnie i zaraz dodają, że także szczerość, to, że są sobą, a nie udają kogoś innego, fajniejszego, bardziej zabawnego. Są parą już półtora roku i nie mają wątpliwości, że będą jeszcze długie, długie lata. Zamierzają zamieszkać ze sobą, znaleźć dobrą pracę i wziąć ślub, a później także powiększyć rodzinę. To, że w naszym plebiscycie nie wygrali nagrody głównej wcale ich nie smuci. Wspominają go przede wszystkim jako świetną zabawę.

Ślub odbędzie się już wkrótce

Identycznie do naszego konkursu podeszli Monika Rybak z Michalowa i Piotr Szuba z Rozłop, którzy zdobyli najwięcej głosów w sondzie na portalu "Kroniki Tygodnia". To para z jeszcze dłuższym stażem. Poznali się podczas dyskoteki. Mieli wspólnych znajomych. Szybko okazało się, że świetnie się ze sobą czują, rozumieją wzajemnie, potrafią wspierać. I tak jest już od przeszło czterech lat, czyli dokładnie od 23 stycznia 2013 roku. Co lubią w sobie najbardziej? Wszystko. Dlatego nie mają wątpliwości, że ich wspólne życie będzie bardzo udane. A plany na przyszłość mają dokładnie sprecyzowane. Na pewno wezmą ślub. Zresztą data jest już wyznaczona. To 16 czerwca przyszłego roku. A później? Na pewno dzieci, by było jeszcze więcej miłości i budowa dla całej rodziny nowego, pięknego domu.

Bardzo podobne plany na przyszłość mają wszyscy uczestnicy naszego plebiscytu. Także ci, którym tym razem nie udało się wygrać.

Miłość jest najważniejsza

Drugie miejsce w głosowaniu głównym zajęli Klaudia Król z Ruskich Piask i Mateusz Kasprzak z Lublina. Poznali ich przed rokiem wspólni znajomi. Później Mateusz odebrał Klaudię z uczelni, jakiś czas później ona zaprosiła go na wesele u koleżanki. Nie zapomną tej wspólnej zabawy nigdy. A najważniejsze jest to, że już po kilku spotkaniach wiedzieli, że na pewno będą razem. Oboje są pogodni, nie umieją się na siebie złościć. To po prostu prawdziwa miłość! Dlatego bez ślubu się nie obędzie. Data jest już zresztą wyznaczona. A że nie założą wówczas na palce obrączek od "Kroniki Tygodnia" i Dariusza Królikowskiego? To nic. Plebiscyt był dla nich wspaniałą, bardzo emocjonującą zabawą.

O zwycięstwo w naszej internetowej sondzie otarli się Monika Tyska z Łazowej i Marcin Wolanin z Woli Wielkiej. Pewnie nie byliby razem, gdyby kuzyn Moniki nie był kolegą Marcina. Ale jednak los chciał ich ze sobą spotkać. Zaiskrzyło już od pierwszego wejrzenia. Ona w nim ceni to, że jest opanowany, że zawsze można na niego liczyć. On z kolei pokochał ją m.in. za śmiałość, otwartość i prawdomówność. Są ze sobą i na pewno będą. – Po prostu bardzo się kochamy – zapewniają oboje.

Blisko zwycięstwa w głosowaniu na fejsbukowym profilu "Kroniki Tygodnia" byli Katarzyna Żdan z Pawłówki i Tomasz Jurczyszyn z Józefówki. Ich związek rozpoczął się od imprezy w klubie. Katarzyna dokładnie pamięta ten wieczór. – Zaskoczył mnie tym, jak prowadzi w tańcu, poczułam jakbyśmy przetańczyli nie jedną noc. Podczas każdego kolejnego spotkania, utwierdzaliśmy się w przekonaniu, że jesteśmy bratnimi duszami, rozmów nie było końca. Mamy podobne poczucie humoru, jesteśmy dla siebie wyrozumiali, świetnie się dogadujemy – opowiada zakochana młoda kobieta.

Oboje na długo zapamiętają udział w naszym plebiscycie. Choćby dlatego, że mieli okazję przekonać się, na jak duże wsparcie mogą liczyć od swoich znajomych, jak wiele życzliwych osób mają wokół siebie. Uważają, że i tak wygrali. Mają siebie, swoją miłość i wspólną przyszłość. Czy można wymarzyć sobie lepszą nagrodę?

Ten sam prezent od losu otrzymała każda z par biorących udział w zabawie z "Kroniką Tygodnia". Dlatego wszystkim, z całego serca gratulujemy!!!

Nagrody, nagrody

Nagroda główna w naszym plebiscycie to złote obrączki z Pracowni Biżuterii Dariusza Królikowskiego w Zamościu. Pary, które wygrały w głosowaniach internetowych otrzymają atrakcyjne zestawy nagród ufundowane przez firmy Douglas i Recman.

NAGRODZONE PARY PROSIMY O KONTAKT Z REDAKCJĄ "KRONIKI TYGODNIA", ULICA ŻEROMSKIEGO 3 W ZAMOŚCIU, TEL. 84 627 00 11.

SZCZEGÓŁOWE WYNIKI PLEBISCYTU W NAJNOWSZYM NUMERZE I E-WYDANIU KRONIKI TYGODNIA

Anna Szewc

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe