Duża inwestycja w Zamościu. Będzie ulica i rondo

  • 11.04.2017, 06:00
  • mk
Duża inwestycja w Zamościu. Będzie ulica i rondo mk
Wkrótce rozpocznie się budowa nowej drogi, która połączy ul. Namysłowskiego z ul. Wyszyńskiego. Będzie to wygodny skrót, który lepiej skomunikuje okolicę Zamojskich Zakładów Zbożowych z terenami przy Kauflandzie. Ponadto przy ul. Wyszyńskiego powstanie rondo.

4 kwietnia miasto podpisało umowę na budowę nowej drogi o długości 631 metrów. Już 19 kwietnia drogowcy rozpoczną pracę. A tej będzie niemało. Zakres prac obejmie budowę jezdni łączącej ul. Namysłowskiego z ul. Wyszyńskiego. Nowa ulica biec będzie od skrzyżowania ulicy Kilińskiego z ul. Namysłowskiego (okolice Zamojskich Zakładów Zbożowych) wzdłuż torów, przez dawne tereny Delii, aż do skrzyżowania ul. Prostej z ul. Bohaterów Monte Cassino (okolice marketu Kaufland).

 – To kolejne działanie zmierzające do poprawy infrastruktury drogowej w mieście i kolejna szansa na rozładowanie korków – mówi prezydent Zamościa Andrzej Wnuk.

Ulica Prosta również zostanie przebudowana...

O szczegółach nowej dużej inwestycji drogowej w najnowszym numerze i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

mk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kjm
kjm 11.04.2017, 15:50
bardzo dobra wiadomość, oby realizacji była szybka i nowo powstała ulica nie przecinała się z linią kolejową

Pozostałe