Hrubieszów: Będzie rajd rowerowy. Na liczniku kilometry dobra

  • 25.05.2022, 14:15 (aktualizacja 26.05.2022, 11:01)
  • Źródło: ZK
Hrubieszów: Będzie rajd rowerowy. Na liczniku kilometry dobra
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu organizuje we współpracy z Zakładem Karnym w Hrubieszowie Rajd Rowerowy "Kilometry Dobra".

To nie tylko okazja do aktywnie, mile, spędzonego czasu, ale także wspaniała okazja do wsparcia finansowego w szlachetnym celu. Rajd odbędzie się w dniu 28 maja. Start o godz. 9.00, spod Parafii pw. Ducha Świętego w Hrubieszowie. Jest to kolejna wspólna inicjatywa PSONI Koło w Zamościu i hrubieszowskiej jednostki penitencjarnej.

Źródło: ZK

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Haha
Haha 27.05.2022, 14:27
A może rajd spływ kajakowy jak debile tamy pootwierały.
Huczwa
Huczwa 28.05.2022, 07:56
Zniszczona przez komunę faszynowaniem teraz dalsza dewastacja rzeki.
Awanse
Awanse 25.05.2022, 21:58
Pilecki może jedyna nieskazitelna postać AK-owca co go w d...pie mieli nawet alianci , Poświęcił życie na co ? na raporty co nikt ich nie doceniał. Postać tragiczna, W sumie jedna z niewielu z AK (o ile mu tego nie dopisali jaką szanuję),Teraz pewnie kolaboranci jego katów trzymają o nim pamięć. Gdzie listy. kolaborantów Gestapo ? w Moskwie ? Piepszone gracze teczkami . Bohater był Pilecki ale po co? Idealista, jak Polska dawno była sprzedana a AK sterowane żeby bezproblemowo podział nastąpił miedzy sowietami a zachodnimi strefami wpływów?
Kilometry  hipokryzji
Kilometry hipokryzji 25.05.2022, 21:30
Kilometry dobra a lata temu etaty dla kolesi . 3 razy podanie mi odrzucali te kilometry dobra dla samych swoich . Teraz udają dobroczyńców.

Pozostałe