Zamość: Ile kilometrów na liczniku? Dodałeś coś od siebie?

  • 23.05.2022, 08:04
  • Źródło: Starostwo Powiatowe Zamość
Zamość: Ile kilometrów na liczniku? Dodałeś coś od siebie?
Pieniądze zebrane w ramach kampanii "Kilometry Dobra" będą przeznaczone na remont "Dziesiątki", budynku przy ul. Orlicz-Dreszera 10 w Zamościu. Będzie się tam mieścić Warsztat Terapii Zajęciowej. Wesprzyjcie młodzież i dzieci z niepełnosprawnością.

Kilometry Dobra to stworzona w Polsce międzynarodowa kampania dobroczynna, jedyna, w której co roku mogą wziąć udział organizacje z całego świata. Dzięki wspólnie prowadzonej kampanii organizacje pozarządowe uzyskują pieniądze na realizację swoich celów, a także otrzymują wsparcie i wzmacniają swoją sprawność. Zebrane w trakcie kampanii pieniądze zamieniane są na złotówki tworzące symboliczne „kilometry dobra” - 44 monety o nominale 1 zł ułożone w jednym ciągu tworzą 1 metr.

W ramach kampanii PSONI Koło w Zamościu prowadzi zbiórkę na dofinansowanie adaptacji i remontów budynków Stowarzyszenia oraz działań prowadzonych w placówkach Stowarzyszenia na rzecz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej intelektualnie. Ta 9 już edycja odbywa się patronatem honorowym starosty zamojskiego. 

Więcej o akcji TUTAJ.

Źródło: Starostwo Powiatowe Zamość

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe