Gródek: Wieża widokowa znowu otwarta!

  • 23.05.2022, 07:01
  • wd
Gródek: Wieża widokowa znowu otwarta! Fot. Gm. Hrubieszów
Wieża widokowa w Gródku została naprawiona po ostatnim podpaleniu i znowu jest otwarta dla turystów. Można podziwiać widoki na Królewski Kąt.

Wymieniono uszkodzone elementy, wzmocniono konstrukcję wieży. Mieszkańcy i turyści znowu mogą korzystać z jednego z ulubionych miejsc w gminie Hrubieszów. To jednak nie koniec prac przy wieży, bo potrzebuje ona gruntownego remontu. Wójt Tomasz Zając zapowiada, że taki będzie w najbliższej przyszłości. 

Czytaj także: Odbudują nadpaloną wieżę

 

 

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wieża widokowa hipokryzji
Wieża widokowa hipokryzji 01.06.2022, 23:32
Żeby tam było co oglądać.Jak tam chodziłem dawno było tam wykrywaczami przeorane. A kilka osób miało w tych latach wykrywacze. I ciekawostka - dorobili się nawet.
Wieża widokowa w Gródku
Wieża widokowa w Gródku 27.05.2022, 16:27
Żeby tam było co obserwować. Kobiety pouciekały z tego zadupia. Ukrainy mam dość w TV. Trawę to z balkonu pooglądam , Atrakcja w uj. Dajcie to pod nadajniki sieci telekomunikacyjnych, i dla SG .
Mrzysi
Mrzysi 26.05.2022, 20:24
Przecierz obiekt jerzeli dobrze pietam obiekt był
Monitorowany a osoby winne powinne poniesc koszty napraeu gdzie są sprawiedliwe sadu chyba że wierza nie jest dobrem ogulnym tak jak szyby w
dworki nie. Są zabytkiem chwała sprWiedliw sondpm ..morzna niszczyc pokryje i tak Mr,hsi

Pozostałe