Biłgoraj: Wiosenny Rajd Rowerowy

  • 22.05.2022, 11:39 (aktualizacja 22.05.2022, 11:48)
  • ez
Biłgoraj: Wiosenny Rajd Rowerowy
Mimo niesprzyjającej aury nie brakowało chętnych do udziału w Wiosennym Rajdzie Rowerowym. Rowerzyści w trasę wyruszyli 22 maja.    

Cykliści wyruszyli sprzed budynku Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju, aby przejechać trasą: Biłgoraj - Wola Duża - Bukownica - Smolnik - Brodziaki - Biłgoraj (Zalew Bojary). Liczyła ona około 30 km. Na zakończenie zaplanowany jest poczęstunek.

Zamiarem organizatorów Wiosennego Rajdu Rowerowego jest połączenie aktywnego wypoczynku ze spotkaniem w gronie przyjaciół, rodziny i znajomych, relaksem i zabawą. Nie bez znaczenia jest również promocja biłgorajskiego zalewu jako bazy rekreacyjno-wypoczynkowej dla miłośników turystyki rowerowej oraz poznanie walorów przyrodniczych i kulturowych Ziemi Biłgorajskiej.

Organizatorem rajdu był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju oraz Grupa Rowerowa PTTK Biłgoraj.

ez

Zdjęcia (73)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe