Hrubieszów: 6 tys. zł mandatu za taką jazdę

  • 20.05.2022, 14:59
  • Źródło: KPP Hrubieszów, asp. szt. Edyta Krystkowiak
Hrubieszów: 6 tys. zł mandatu za taką jazdę Fot. KPP Hrubieszów
Wyprzedzał na skrzyżowaniu, przekroczył dwukrotnie dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 70 kilometrów na godzinę, a także wyprzedzał na podwójnej ciągłej. Ukrainiec, bo o niego chodzi, został zatrzymany przez hrubieszowskich policjantów. Dostał mandat na 6 tys. zł!

Policjanci hrubieszowskiej drogówki zatrzymali 38-letniego obywatela Ukrainy, który jadąc mercedesem, łamał przepisy ruchu drogowego. Kierujący wyprzedzał na skrzyżowaniu, przekroczył dwukrotnie dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 70 kilometrów na godzinę, a także wyprzedzał na podwójnej ciągłej.

Za szereg popełnionych wykroczeń zapłacił łącznie ponad 6 tysięcy złotych mandatu.

Źródło: KPP Hrubieszów, asp. szt. Edyta Krystkowiak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (10)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
!
! 21.05.2022, 07:06
Ukraincy nie płacą mandatow i mozna im skoczyć
maek
maek 21.05.2022, 07:42
A na POLAKA władza naśle komornika.
Gościom wszystko wolno tak ich zachęcił durny rząd PISowski z debilną opozycją.
toś sięspisał
toś sięspisał 21.05.2022, 09:51
tak, tak rafałku pedałku
on
on 20.05.2022, 22:37
10 tyś chrywn mozna im wymienić na osobę. Kurs Chrywny coś ok 0,15. To za co płacił ? Za 500 + na dzieci?
Ja
Ja 20.05.2022, 21:41
Zapłacił łacznie ponad 6 tys?Naprawde zapłacił?Myslę ze otrzymałtaki mandat i mozna dalej pocałowac go w
marek
marek 20.05.2022, 21:27
Deportować ssynów banderowskich na UPAdlinę.
Wołyniak
Wołyniak 20.05.2022, 21:19
Same Jaweliny im dawać. Wyszkoleni po mitach z Banderą w partyzantce.dziuplę w drzewie sobie wydłubią. kominki 1 km dalej. Po co im T72, czy MiG 29.
Wołyniak
Wołyniak 20.05.2022, 21:22
Jak by im się chciało tak jak z Polakami, a nie teraz żebrzą o pomoc, nie dopuścili by do przejęcia Krymu. Ściemę walą.
Zelazny list i zakaz wiazdu do Polski takim  cwaniakom  z  Ukrainy
Zelazny list i zakaz wiazdu do Polski takim cwaniakom z Ukrainy 20.05.2022, 19:31
I pytanie w TV - kto rozkrada pomoc Ukraińcom? Wyjdzie na to że Polska, bo ich ukochani Niemcy tyle im wysłali a to wszystko leci przez Polskę. Co robi Ukraina z pomocą militarną jak Mariupol kapituluje? Zbroi się wschód a w d.. mają zachodnią Ukrainę. Widać ten kraj ma wiele podziałów.
Zelazny list  i zakaz  wiazdu  do Polski
Zelazny list i zakaz wiazdu do Polski 20.05.2022, 18:03
O masz to ja jadę 55 już dreszcze na tyłku że niedozwoloną czynność prawną robię i z duszą na ramieniu oglądam się za siebie czy nie ma nieoznakowanego radiowozu. A ten z wojny przyjechał i dalej ucieka. komuś niewinnemu biedy narobi i skończy się szarża kozaka. A jak z egzekucją mandatu jak tam administracja , powiedzmy że w powijakach? Oni wiedzą co robią. Za takie coś zakaz wjazdu na teren kraju. Na granicy to wyłapać. Nie mandatami karać. Bo co kasę miał, a dla zagranicznych chyba nie ma przelewowych. Bezpieczniej mu będzie u nas w więzieniu niż na Ukrainie. Ale polski podatnik zapłaci.

Pozostałe