Hrebenne: Luksusowe BMW nie wyjechało z Polski. Samochód był kradziony

  • 10.04.2017, 14:00
  • ak
Hrebenne: Luksusowe BMW nie wyjechało z Polski. Samochód był kradziony NOSG
Luksusowe auto marki BMW 730 zatrzymali w weekend na przejściu w Hrebennem tamtejsi strażnicy graniczni. Nie pozwolili, by samochód wyjechał na Ukrainę, bo okazało się, że został skradziony.

Podejrzanym autem, wartym ok. 190 tys. zł chcieli wyjechać z kraju dwaj Polacy. Zgłosili się do kontroli, ale w trakcie wyszło na jaw, że samochód był kradziony, bo stwierdzono ingerencję w jego oznaczenie VIN.

Tego samego dnia (niedziela, 9 kwietnia), ale na przejściu w Terespolu funkcjonariusze NOSG zatrzymali jeszcze jedno auto tej marki.  BMW, wartym według szacunków 300 tys. zł, usiłował opuścić Polskę 41-letniego Rosjanin.

Od początku roku funkcjonariusze z NOSG, odzyskali pochodzące z przestępstwa pojazdy i podzespoły samochodowe o wartości ponad 4 mln zł.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe