Zamość: Zbliża się Festiwal Dwa Teatry! Zostań wolontariuszem

  • 18.05.2022, 12:02
  • Źrodło: Urząd Miasta Zamość
Zamość: Zbliża się Festiwal Dwa Teatry! Zostań wolontariuszem
Urząd Miasta Zamość ogłasza nabór wolontariuszy przy realizacji XXI Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej „Dwa Teatry — Zamość 2022”.

Poszukiwane są osoby chętne do pomocy przy realizacji XXI Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej „Dwa Teatry — Zamość 2022″, współorganizowanego przez Miasto Zamość. Festiwal jest unikatowym w skali europejskiej przeglądem teatralnej twórczości mediów publicznych, połączonym z konkursem spektakli Teatru Telewizji i słuchowisk Polskiego Radia, promującym polską kulturę.

Program Festiwalu realizowany będzie w dniach: 10-13 czerwca, w godz. 10-22.

Miejsca realizacji Festiwalu to: Ratusz (Sala Consulatus, Sala Ślubów), Jazz Club „Kosz” im. Mieczysława Kosza (ul. Szczebrzeska 3), Synagoga (ul. Zamenhofa 9), Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego (ul. Partyzantów 2), Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego (ul. Kościuszki 5), Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Bernarda Morando (ul. Pereca 17), Rynek Wodny, Rynek Wielki (Gala Festiwalu).

- Do współpracy zapraszamy osoby pełnoletnie, które cechuje pozytywne nastawienie, umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie. Osoby w ramach wolontariatu będą pełnić rolę asystentów producentów eventów w danych obiektach. Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu prac oraz wykonywanych przez wolontariuszy zostaną przedstawione przez organizatora na spotkaniu przed wydarzeniem – informuje Urząd Miasta Zamość. 

Wymagane dokumenty to: wypełniony formularz zgłoszeniowy.

Formularz zgłoszeniowy należy składać w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym do: Urzędu Miasta Zamość, Kancelaria Ogólna, Rynek Wielki 13, 22-400 Zamość z dopiskiem: Dotyczy naboru na wolontariuszy przy realizacji Festiwalu „Dwa Teatry” lub na adres e-mail: [email protected] do 24 maja 2022 r. (wtorek), do godz. 16.30.

Osoba do kontaktu w dniach i godzinach pracy Urzędu: Małgorzata Kawala, tel. 84 677 23 06; e-mail: [email protected]

Źrodło: Urząd Miasta Zamość

Załączone pliki do pobrania (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ha tfu!
Ha tfu! 18.05.2022, 17:43
Ale biedna ta telewizja i radio, nawet po 200zł nie ma na pracowników do koordynacji eventów, pewnie nie wystarczyło z 2mld zagrabionych polakom przekazanym na kurwizje. WSTYD!!!!! Napiszcie, że szukacie frajerów, a nie wolontariuszy.

Pozostałe