Hrubieszów: Grali i pomagali

  • 18.05.2022, 12:00
  • wd
Hrubieszów: Grali i pomagali Fot. Miasto Hrubieszów
15 maja na stadionie przy Hrubieszowskim Ośrodku Sportu i Rekreacji odbył się mecz charytatywny o Puchar Burmistrza Hrubieszowa. Zagrały drużyny U10 i U12 MKS Unia Hrubieszów oraz Szkoły Sportowej "Sokoliany" z Sokala - miasta partnerskiego Hrubieszowa.

Rozegrano dwa mecze, w obu zwyciężyła drużyna gości: U10 - 6:3, U12 - 11:1.

Podczas turnieju uczestnicy bawili się, korzystając z przygotowanych atrakcji. Prowadzona była też zbiórka żywności, środków czystości i odzieży. Każda rzecz była biletem wstępu. Wszystko, co udało się zebrać, przekazano już merowi Sokala, który ma je dostarczyć do najbardziej potrzebujących Ukraińców. 

Na koniec wydarzenia wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali sportowe torby ufundowane przez burmistrz Martę Majewską

 

wd

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wołyniak
Wołyniak 20.05.2022, 21:00
Do d...y ta wojna nic się nie dzieje. Miała być światowa, a to ograniczyło się do Donbasu, którego Ukraina tak broni jak bym obraniał Wołyń dla Ukraińca. Czyli nie powalczę jako partyzant.

Pozostałe