Tomaszów Lubelski: Czas na wiosenne porządki. Posprzątaj miasto przed świętami

  • 10.04.2017, 08:09
  • ak
Tomaszów Lubelski: Czas na wiosenne porządki. Posprzątaj miasto przed świętami freeimages.com
Jak co roku, burmistrz Tomaszowa Lubelskiego zarządził w mieście wiosenne porządki. Akcja potrwa od dzisiaj do piątku (10-14 kwietnia). Zadaniem mieszkańców jest pozbierać śmieci, a miejsce służby je od wszystkich odbiorą.

Chodzi o to, aby tomaszowianie dokładnie zamietli i zgrabili teren przy swoich podwórkach. Zebrane nieczystości będą od mieszkańców odbierane nieodpłatnie.Suche liście i trawy, które jeszcze zalegają na poboczach i trawnikach, powinny być popakowane w worki i przygotowane do wywiezienia.

Dzisiaj śmieciarki dojadą na ulice: Sikorskiego, Wiśniowa, Spokojna, Zielona, Ogrodowa, Sybiraków, Chrobrego, Wojska Polskiego, Józefowska, Skorupki, Obrońców Pokoju, Broniewskiego, Lipowa, Szymanowskiego, Polna, Piskora, Prez. R. Kaczorowskiego, Rogózieńska, Szylinga, Piłsudskiego, Korczaka, Żwirki i Wigury (numery nieparzyste od nr 31 do nr 71) i (numery parzyste od nr 68 do nr 82), Hubala, Rejtana, Chocimska, Struga, Piekarska, Boya-Żeleńskiego, Andersa, Sucharskiego, Kombatantów, Traugutta, Żołnierzy Września, Grottgera, Zamojska (numery nieparzyste od nr 1 do nr 50), III Dywizji Piechoty, Armii Krajowej, Legionów Polskich, Witosa, Zarzecze, Wasilewskiego, Reja, Długosza, Lwowska (numery parzyste od nr 2 do nr 46), Kościuszki.

Jutro (11 kwietnia) swoich śmieci mogą się pozbyć mieszkańcy ulic: Maziarnia, Asnyka, Minora, Literacka, Łukasińskiego, Brygady, Rybickiego, Wesoła, Zamojskiego, Ligowskiego, Papieża Jana Pawła II, Matejki, Al. Sportowa, Ordynacka, Siwa Dolina, Mickiewicza, Wyspiańskiego, Al. Grunwaldzkie, Słowackiego, Skłodowskiej (numery nieparzyste od nr 1b do nr 5) i (numery parzyste od nr 2a do nr 2), Lwowska (numery parzyste od nr 48 do nr 94), Sienkiewicza, Kraszewskiego, Leśna, Poniatowskiego, Partyzantów, Dąbrowszczaków, Rataja, Karpińskiego, Wallenroda, E. Plater, Norwida, Wyzwolenia (numery nieparzyste od nr 95 do nr 111) i (numery parzyste od nr 136 do nr 154), Jachymka (numery nieparzyste od nr 1 do nr 19) i (numery parzyste od nr 2 do nr 16) Żwirki i Wigury (numery nieparzyste od nr 1 do nr 29) i (numery parzyste od nr 2 do nr 66).

W środę (12 kwietnia) przyjdzie czas na ulice: St. Moniuszki, Skłodowskiej (numery nieparzyste od nr 7 do nr 73) i (numery parzyste od nr 4 do nr 82), Okulickiego, Dąbrowskiej, Hallera, Wyzwolenia (numery nieparzyste od nr 1 do nr 93) i (numery parzyste od nr 2 do nr 134), Jachymka (numery nieparzyste od nr 33 do nr 61) i (numery parzyste od nr 18 do nr 48), Baczyńskiego, Reymonta, Wojtkowiaka, Komorowskiego, Paderewskiego, Szarych Szeregów, Staffa, Tuwima, Wańkowicza, Niepodległości.

W czwartek (13 kwietnia) śmieciarek można się spodziewać na ulicach: Lwowska (numery nieparzyste od nr 77 do nr 127) i (numery parzyste od nr 96 do nr 128), Prusa, Sanitariuszek Polskich, Dolna, Aleja Południowa, Na Skarpie, Roztocze, Wilcza, Kusocińskiego, Konopnickiej, Iwaszkiewicza, Szkoci Dół, Płońskiego, Zawadzkiego, Sowińskiego, Zacisze, Podleśna, Wschodnia, Rolnicza, Rzemieślnicza, Słoneczna, Promienna, Słowicza, Batalionów Chłopskich, Aborowicza, Radosna, Bartłomowicza.

Ostatniego dnia akcji (piątek, 14 kwietnia) nieczystości będą odbierane z ulic: Petera, Ściegiennego, Pogodna, Tęczowa, Obrońców Westerplatte, Żółkiewskiego, Klasztorna, Królewska, Żeromskiego, Malca, Kr. Zygmunta, Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, Zamojska (numery parzyste od nr 2 do nr 46), Lwowska (numery nieparzyste od nr 1 do nr 75), Jagiełły, Królowej Jadwigi, Łokietka, Kopernika, Ks. Piotra Skargi, Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Roweckiego, Bracka, Mydlarska, Szopena, Majdańska, Wiejska, 29-go Listopada, Kilińskiego, J. III Sobieskiego, Staszica, Głowackiego, Szczepankiewicza, Rynek, Łaszczowiecka, Robotnicza, Ofiar Bełżca, Kościelna, Świętojurska, Gałczyńskiego, Starocerkiewna, Orzeszkowej, Starozamojska, Rymarska, Stawisko, Rynek Solny.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe