Gm. Werbkowice: Murawa jakich mało

  • 18.05.2022, 12:00
  • par
Gm. Werbkowice: Murawa jakich mało Murawa na boisku Kryształu w Werbkowicach wygląda imponująco.
Trwają prace związane z przygotowaniem stadionu w Werbkowicach do rozgrywek piłkarskich. Obecnie murawa na boisku jest w trakcie pierwszego koszenia. – Te zabiegi powinny wyrównać i wzmocnić trawę – tłumaczą działacze Kryształu Werbkowice.

Efekty wykonanych do tej poru zabiegów juz są widoczne gołym okiem. Murawa jest odpowiednio gęsta. Trawa nabrała blasku.

– Murawa na boisku jest po prostu imponująca. Można śmiało powiedzieć, że to jedna z lepszych nawierzchni naturalnych w powiecie hrubieszowskim – zapewniają przedstawiciele klubu z Werbkowic. – Na czerwiec zaplanowano zasilenie murawy drugą dawką nawozów. Dzięki temu trawa będzie się szybciej regenerować – dodają działacze Kryształu Werbkowice.

Pierwszy mecz na nowej nawierzchni piłkarze Kryształu Werbkowice rozegrają 21 maja.

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Haha
Haha 27.05.2022, 14:31
Na stadionie Unii nic nie pomoże tylko zaorać.

Pozostałe