Zamość: I znowu nocy było mało...

  • 17.05.2022, 09:30
  • lew
Zamość: I znowu nocy było mało... Fot. Akademia Zamojska Gwiazdą juwenaliów był Vito Bambino.
Był piknik studencki pełen gier i zabaw, a juwenalia zwieńczył koncert na Rynku Wielkim w Zamościu w wykonaniu grupy Power Play oraz Vito Bambino. Było głośno, było radośnie...

Juwenalia rozpoczęły się 12 maja symbolicznym przekazaniem władzy przez rektora Akademii Zamojskiej dr. hab. Pawła Skrzydlewskiego na ręce Wiktorii Puzio, przewodniczącej Rady Samorządu Studenckiego AZ. – Dzierżenie władzy nie jest rzeczą łatwą. Niniejszym przekazuję władzę dobrowolnie, licząc na to, że kiedyś do mnie wróci. Życzę, żeby ten czas był dla Was pełen zabawy i bliższego poznania się. Cieszę się ogromnie, że mamy szansę spotkać się i życzę udanej biesiady – powiedział rektor AZ.

Ceremonia przekazania władzy odbyła się przed budynkiem Akademii Zamojskiej przy ul. Zamoyskiego 64. Tam też miał miejsce piknik studencki, w trakcie którego zorganizowano m.in. zawody tenisa stołowego i przeciągania liny. Dla zgłodniałych żaków serwowano szaszłyki i kiełbaski z grilla.

Drugi dzień juwenaliów to koncert na Rynku Wielkim w Zamościu, podczas którego dla studentów Akademii Zamojskiej oraz zgromadzonej publiczności wystąpił znany z projektu Męskie Granie Orkiestra 2021 Vito Bambino, który zaśpiewał nagrany wspólnie z Sanah przebój „Ale jazz”, a także swoje piosenki, w tym m.in. „Nudy”, „Rampage” czy „Poszło”.

Koncert rozpoczął się od dekoracji finalistek konkursu Miss Skafandra, czyli gazety akademickiej wydawanej przez AZ. Tytuł najpiękniejszej zdobyła Weronika Zimek (ZSP nr 1 w Zamościu), I vice miss została Martyna Kocira (ZSP nr 5 w Zamościu), natomiast II vice miss – Nina Pastuszak (LO CSM Zamość).

Po Vito Bambino na scenie wystąpiła grupa Power Play, która zagrała m.in. takie hity jak „Lubisz to lubisz”, „Wolę Olę” czy „Skok w bok”. Zabawa była wyśmienita.

 

lew

Zdjęcia (8)

Fot. Akademia Zamojska
Fot. Akademia Zamojska
Fot. Akademia Zamojska
Fot. Akademia Zamojska
Fot. Akademia Zamojska
Fot. Akademia Zamojska
Fot. Akademia Zamojska
Fot. Akademia Zamojska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe