Raport: Wygrali miliony

  • 19.05.2022, 07:04
  • lew
Raport: Wygrali miliony
Lubelski Oddział Totalizatora Sportowego podsumował pierwszy kwartał br., który był rekordowy pod względem wygranych. Łącznie w grach liczbowych i loteriach wypłacono ponad 34,5 mln zł.

Najwyższą jednorazowo wypłaconą wygraną była „szóstka” warta 4 018 515,60 zł. Szczęście naszemu graczowi przyniósł punkt LOTTO przy ul. Lipowej w Lublinie.

W województwie lubelskim w pierwszym kwartale br. kilkakrotnie padła główna wygrana w Lotto, Ekstra Pensji, Mini Lotto, Keno oraz Szybkie 600. Mieszkańcy naszego regionu chętnie grają i wygrywają również w Multi Multi z plusem oraz Ekstra Pensję. W tej pierwszej grze w Biłgoraju w styczniu padły dwie wygrane (szczęśliwcom wpadło do portfela 400 tys. zł i 100 tys. zł), w Szczebrzeszynie ktoś wygrał 25 tys. zł ekstra pensji.

Cały artykuł przeczytasz w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Sceptyk  wygranej
Sceptyk wygranej 20.05.2022, 19:10
Kto oglądał film Psy, jak po kasę z wygranej jechali. Las Vegas by nie istniało jak by frajerów chcących wygrać nie było.

Pozostałe