Zamość: Dołożyli do basenu

  • 18.05.2022, 08:09
  • lew
Zamość: Dołożyli do basenu W docieplonym basenie będzie można się pluskać na jesieni przyszłego roku.
Zamojscy radni zgodzili się na wygospodarowanie w budżecie miasta dodatkowych 900 tys. zł na termomodernizację Krytej Pływalni. Dzięki temu ruszą prace, a całość będzie gotowa na jesieni przyszłego roku.

Zaproponowana zmiana w planie wydatków budżetowych na ten rok wynika z konieczności dostosowania tego planu do rozstrzygnięć postępowania przetargowego związanego z termomodernizacją budynku Krytej Pływalni przy ul. Zamoyskiego, jak również z terminem związania z ofertą wykonawcy na termomodernizację budynku OSiR przy ul. Królowej Jadwigi. „Złożone w ramach postępowania oferty przekraczają wartość środków zaplanowanych na to zadanie” – czytamy w uzasadnieniu do uchwały z 9 maja w sprawie wprowadzenia zmian w uchwale budżetowej na 2022 r.

Cały artykuł przeczytasz w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe