Nowa "Kronika Tygodnia" od wtorku w sprzedaży

  • 16.05.2022, 16:00
  • red
Nowa "Kronika Tygodnia" od wtorku w sprzedaży
Już jutro 17 maja ukaże się kolejny numer "Kroniki Tygodnia". Jakie tematy poruszamy w tym wydaniu?

>>>W Zamościu zostały uruchomione 4 oddziały przygotowawcze dla dzieci z Ukrainy. Ile osób się w nich uczy? Kto postarał się o ich przygotowanie?

>>> Lubelski Oddział Totalizatora Sportowego podsumował pierwszy kwartał br., który był rekordowy pod względem wygranych.

>>> Karol Fietko, uczeń klasy 8d w Szkole Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie wywalczył tytuł finalisty XII Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego "Mistrz Komputera". 

>>> 11 maja w pożarze domu przy ulicy Nowej w Hrubieszowie spalił się dach budynku mieszkalnego. Ogień zniszczył także krokwie, sufit i cześć mebli. Kto im pomoże?

>>> Dzięki współpracy z LGD Ziemia Zamojska, na ścianie starej remizy w Sułowie powstanie mural nawiązujący do historii grodziska Sutiejsk w Sąsiadce. Murale powstaną też w dwóch innych gminach.

>>> Gdzie unijne flagi? Z takim pytaniem zwróciła się do prezydenta Zamościa mieszkanka miasta. Andrzej Wnuk zapewnił, że nie ma nic przeciwko Unii Europejskiej, ale to nie jest dobra pora na jej szczególne honorowanie. Dlaczego?

>>> Decyzją radnych w Ulhówku patronem jednej z ulic będzie pilot rajdowy Witold Świadek. 

>>> Biłgoraj może stracić inwestycję wartą kilkadziesiąt milionów złotych. Przedsiębiorca, który chce wyłożyć 20 milionów złotych, nie otrzymał zgody na budowę. 

Więcej artykułów w wydaniu papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

 

red

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe