Zamość: SYMPTONE w Miejscu Spotkań. Zagra na zakończenie pierwszego dnia Jarmarku Hetmańskiego

  • 16.05.2022, 09:00 (aktualizacja 01.06.2022, 11:11)
  • wd
Zamość: SYMPTONE w Miejscu Spotkań. Zagra na zakończenie pierwszego dnia…
Piotr Kłęczek – wokal, Tomasz Solecki – bas, Tomasz Balicki – gitara i Wiktor Moreno – perkusja, czyli zespół SYMPTONE z Rzeszowa 4 czerwca zawita do Zamościa. Kto lubuje się w muzyce z pogranicza grunge'u i nu-metalu nie może tego przegapić. SYMPTONE zagra w Miejscu Spotkań ok. godz. 21. Nasza redakcja objęła patronat medialny nad koncertem.

To będzie jedna z wielu atrakcji Jarmarku Hetmańskiego. Ale jaka! Ten rzeszowski zespół, założony trzy lata temu przez czterech ambitnych mężczyzn, serwuje słuchaczom muzykę z pogranicza grunge'u i nu-metalu, z lekkością eksplorując wytyczane przez siebie muzyczne szlaki. Chwytliwe melodie autorskich kompozycji idą tu w parze z ciężkimi, choć melodyjnymi riffami oraz charakterystycznym wokalem, któremu nie straszny zarówno śpiew czysty, jak i brudny rockowy pazur.

Utwory zespołu można usłyszeć w wielu stacjach w całej Polsce, m.in.: Antyradio, Radio Czwórka, Radio Praga, Radio Aktywne, Radio Szczecin, Radio Malbork, Radio WNET, Radio Spacja czy rodzimym Radio Rzeszów. A 4 czerwca będzie można posłuchać chłopaków na żywo. Zagrają po zakończeniu pierwszego dnia Jarmarku Hetmańskiego w Miejscu Spotkań (w miejscu Starej Bramy Lubelskiej).

SYMPTONE – nagrody, płyta:

  • Finaliści Antyfest'u Antyradia 2021 w Warszawie - wyróżnienie i nagroda specjalna.
  • Finaliści Festiwalu Garaże 2021 w Szczecinie - zdobywcy Dzikiej Karty.
  • W notowaniu Turbo Top Antyradia pojawiły się do tej pory trzy utwory zespołu. „Pryzmat" doszedł do 2. miejsca w notowaniu, „Social" prezentowany był w propozycjach, zaś „Perspektywa", na ten moment, dotarła do 3. miejsca.
  • W kwietniowym wydaniu Magazynu "Teraz Rock" można zapoznać się z recenzją debiutanckiej płyty "MindBox" wydanej na początku tego roku.
  • Płyta dostępna jest w formie fizycznej jak i w streamingu.
wd

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe