Zwierzyniec: Wspólne porządki przed sezonem turystycznym

  • 13.05.2022, 13:00 (aktualizacja 13.05.2022, 13:01)
  • wd
Zwierzyniec: Wspólne porządki przed sezonem turystycznym Fot. Fundacja Banina
Członkowie Fundacji Banina i Stowarzyszenia im. Aleksandry Wachniewskiej spotkali się w Zwierzyńcu, żeby posprzątać park i okolice. To już trzecia taka ich inicjatywa.

Zorganizować porządki pomógł chętnym samorząd. Naprawdę było co robić - po majowym weekendzie zebrano kilkanaście worków ze śmieciami. Organizatorzy, czyli Fundacja Banina, cieszyli się, że w trakcie sprzątania przyłączyli się do nich inni ludzie, nawet uchodźcy z Ukrainy, ale także mieszkańcy Zwierzyńca, m.in. przewodniczący rady miasta. Już zapowiadają, że kolejna akcja będzie po sezonie turystycznym, jesienią. Przy okazji apelują o to, by dbać o swoje otoczenie, szanować wspólną przestrzeń i po prostu śmieci wyrzucać do kosza lub zabierać je ze sobą. 

 

 

wd

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe