Józefów: Rusza Ultraroztocze

  • 13.05.2022, 09:12
  • red.
Józefów: Rusza Ultraroztocze UM Józefów Zjadą się biegacze z całego kraju.
W dniach 14-15 maja odbędą się na terenie Roztocza Środkowego zawody w biegach długodystansowych, MTB i Nordic Walking pod nazwą "ULTRAROZTOCZE 2022".

Jest to już szósta edycja tej imprezy. Gospodarzem tegorocznych zawodów jest Józefów. Miejscem startu (w sobotę) biegu i MTB na 120 km, będzie rynek w Józefowie: bieg - godz. 4:00, MTB - godz. 7:00.

Rynek w Józefowie będzie również metą wszystkich biegów i MTB.

Poza ww. dystansami organizatorzy przygotowali jeszcze trasy na:

  • 90 km - start z Suśca o godz. 6:00 - amfiteatr na ul. Kolejowej,
  • 60 km - start z Krasnobrodu o godz. 8:00 - okolice zalewu rekreacyjnego,
  • 30 km - start ze Zwierzyńca o godz. 10:00 - park w Zwierzyńczyku,
  • 10 km - bieg i Nordic Walking – start o godz. 11:00  z Hamerni k. leśniczówki.

W niedzielę na rynku w Józefowie o godz. 12-ej nastąpi oficjalne zakończenie zawodów, dekoracja zwycięzców i losowanie nagród. Przewidywany jest udział ok. 800 zawodników.

Głównym organizatorem zawodów jest Fundacja Na Ratunek z Chełmca (woj. Małopolskie). Więcej o zawodach w http://www.ultraroztocze.pl.

Uczestnicy i organizatorzy zawodów proszą mieszkańców Roztocza o gorący doping dla zawodników, do czego również zachęca niżej podpisany.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe