Hrubieszów: Witamy wśród strażaków!

  • 12.05.2022, 09:45
  • wd
Hrubieszów: Witamy wśród strażaków! fot.  st. kpt. Marcin Lebiedowicz
Ja, obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, świadom podejmowanych obowiązków strażaka, uroczyście ślubuję być ofiarnym i mężnym w ratowaniu zagrożonego życia ludzkiego i wszelkiego mienia, nawet z narażeniem życia – takie ślubowanie złożył 11 maja przed komendantem powiatowym PSP w Hrubieszowie młody strażak Michał Wiejak.

Uroczyste ślubowanie nowo przyjętego strażaka wstępującego do służby przygotowawczej w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie zorganizowano w środę 11 maja. 

W szeregi straży wstąpił Michał Wiejak. Ślubowanie, zgodnie z przyjętym ceremoniałem, przyjął komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie – mł. bryg. Piotr Gronowicz. Uroczystość z udziałem pocztu sztandarowego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie poprowadził mł. bryg. Piotr Bartko. 

wd

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe