Biłgoraj: Przykazanie miłości radnego

  • 12.05.2022, 07:00
  • Ewa Zajmała
Biłgoraj: Przykazanie miłości radnego Emocjonalna wymiana zdań i personalne wycieczki rozpoczęły się od słów Jana Skroka.
Dyskusja radnych nad budżetem miasta przekształciła się w burzliwą rozmowę radnych na temat przykazania miłości, uchodźców oraz działania służb mundurowych. Nie zabrakło odniesień co do wróżenia z fusów i czarnych wizji. O co faktycznie chodziło?

Radny Jan Skrok, przewodniczący komisji budżetu, podczas ostatniej sesji rady miasta zabrał głos w sprawie opinii komisji dotyczącej zmian budżetowych. Wypowiedź wydawała się formalnością. Opinia była pozytywna. Poprzedzona była jednak analizą budżetu miasta i prognozą na najbliższe miesiące. Radny stwierdził, że obecnie budżet jest w dobrej kondycji, jednak mogą przyjść gorsze czasy. Szalejące ceny materiałów na rynku oraz wzrost stóp procentowych może dać się we znaki. Jednak ciekawsze niż sama opinia było oświadczenie radnego jakie wygłosił. 

Cały artykuł przeczytasz w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

Ewa Zajmała

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zdenek
Zdenek 13.05.2022, 19:59
Pomylone zdewociałe staruchy rządzą Polską

Pozostałe