Finaliści 29. Diecezjalnego Konkursu Wiedzy o Biblii i Kościele

  • 12.05.2022, 09:00
  • wd
Finaliści 29. Diecezjalnego Konkursu Wiedzy o Biblii i Kościele Fot. Diecezja Zamojsko-Lubaczowska
Antoni Ulanowski i Łukasz Nowicki najlepiej poradzili sobie z pytaniami przygotowanymi na finał Konkursu Wiedzy o Biblii i Kościele.

Konkurs od lat realizowany jest we współpracy z Kuratorium Oświaty w Lublinie Delegatura w Zamościu oraz Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli Oddział w Zamościu. Finaliści zmagali się najpierw w etapie szkolnym i powiatowym. W diecezjalnym finale (10 maja) wzięło udział 11 osób w kategorii pierwszej i 13 osób w drugiej.

W kategorii klas IV-VI szkół podstawowych pierwsze miejsce zdobył Antoni Ulanowski ze Szkoły Podstawowej nr 4 Zamościu, drugie miejsce ma Kalina Kostrubiec z Zespołu Szkół w Krasnobrodzie, trzecie Szymon Pękalski z Szkoły Podstawowej nr 3 w Biłgoraju. 

W kategorii klas VII-VIII najlepszy był Łukasz Nowicki ze Szkoły Podstawowej w Tarnogrodzie, drugie miejsce wywalczyła Paulina Blicharz ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Biłgoraju, a trzecie
Szymon Ziejewski ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Tomaszowie Lubelskim. 

Laureaci obu kategorii konkursu dostali cenne nagrody rzeczowe. 

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zamościanka
Zamościanka 19.05.2022, 08:12
Ciemnota katolicka ma się dobrze i nie obraża się na Edwarda, tylko mu współczuje, bo on zawsze niezadowolony. A my szczęśliwi i niezłośliwi...
Edward
Edward 19.05.2022, 04:39
I tak się kształci ciemnotę katolicką, a może konkurs wiedzy o prawdziwych dziesięciu przykazaniach biblijnych?.
że też ubek ma czelność
że też ubek ma czelność 19.05.2022, 07:43
no, to nie akademie pierwszomajowe, na których edek sięwykształcił
Polka
Polka 18.05.2022, 20:01
Brawo!

Pozostałe