Wyjątkowe obrączki dla wyjątkowej pary!

  • 10.05.2022, 21:01
  • red
Wyjątkowe obrączki dla wyjątkowej pary! To piękne zdjęcie w nadmorskiej scenerii, przedstawia piękną parę, którą tworzą: Anna Talpa z Grabowicy i Paweł Góźdź z Tarnawatki. To nasi pierwsi kandydaci to tytułu Najsympatyczniejszej Pary Zamojszczyzny.
Piękne, wyjątkowe, kosztowne obrączki czekają na parę, która zwycięży w naszym plebiscycie. Jeśli więc chcecie być razem i w przyszłości planujecie ślub, obrączki bez wątpienia się wam przydadzą. Możecie je mieć za darmo. Wystarczy, że zgłoście się do naszego plebiscytu. Szukamy najsympatyczniejszej pary na Zamojszczyźnie! Może czekamy właśnie na Was?

Do naszego plebiscytu mogą się zgłaszać pary, które zamierzają stanąć na ślubnym kobiercu. Nie pytamy o miejsce ani o datę ceremonii. Nieważne gdzie mieszkacie, ani też to w jakim jesteście wieku. Nie ma znaczenia czy znacie się od tygodni, miesięcy czy lat. Najważniejsze, że się kochacie i chcecie być razem, a przynajmniej jedno z was pochodzi z powiatu zamojskiego, tomaszowskiego, hrubieszowskiego lub biłgorajskiego. 

Nie wahajcie się, podzielcie się z nami swoim szczęściem i zgłoście się do tego plebiscytu! Przecież nic nie tracicie, a możecie zyskać wspaniałą, cenną, a przy okazji jakże przydatną nagrodę. Nagrodą będą piękne, złote obrączki o wartości 3 tysięcy złotych z Pracowni Biżuterii Dariusza Królikowskiego w Zamościu przy ulicy Pereca 11.

Zgłoszenie zawierające zdjęcie (może być kilka) pary oraz opis (imię i nazwisko Jej i Jego, nazwy miejscowości, w których mieszkają oraz nr telefonu) można dostarczyć do redakcji osobiście, wysłać pocztą na adres: "Kronika Tygodnia", ul. Żeromskiego 3, 22-400 Zamość, bądź pocztą elektroniczną na adres: [email protected] lub na nasz profil na Facebooku. 

Fotografie będziemy prezentować na naszych łamach, a potem rozpocznie się głosowanie. Zaszczytny tytuł Najsympatyczniejszej Pary Zamojszczyzny przypadnie tej parze, która otrzyma najwięcej głosów. Zanim więc nadejdzie ten piękny dzień, w którym powiecie sobie sakramentalne "tak", zgłoście się do naszego plebiscytu. Tylko u nas możecie zdobyć wyjątkową, wspaniałą, cenną nagrodę – dedykowane, złote obrączki z Pracowni Biżuterii Dariusza Królikowskiego w Zamościu.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

red

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe