Znasz smaki Zamościa i Roztocza? Weź udział w konkursie

  • 10.05.2022, 09:38
  • wd
Znasz smaki Zamościa i Roztocza? Weź udział w konkursie
Zamojski Dom Kultury, Miasto Zamość i Lokalna Organizacja Turystyczna "Zamość i Roztocze" zapraszają do udziału w Konkursie Potraw „Smaki Zamościa i Roztocza”. 

W konkursie może wziąć udział każdy, zarówno osoby prywatne, jak i organizacje, np. koła gospodyń. Są trzy kategorie do wyboru: wyroby gastronomiczne, wypieki (ciasta, chleby i inne) oraz nalewki.

Karty zgłoszenia do konkursu należy dostarczyć do 27 maja 2022 r. drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected] wpisując w temacie: „konkurs potraw” lub pocztą na adres: 22-400 Zamość ul. Partyzantów 13. Prezentacja potraw oraz ich ocena jest planowana na sobotę 4 czerwca (godz. 14). podsumowanie konkursu będzie dwie godziny później. 

Więcej informacji, karta zgłoszenia oraz regulamin na stronie: http://zdk.zamosc.pl/  

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe