Zamość: 300 wniosków w jeden dzień

  • 10.05.2022, 08:30
  • lew
Zamość: 300 wniosków w jeden dzień Przy ul. Parkowej powstaje sześć czterokondygnacyjnych budynków o dwuspadowych dachach.
Przy ul. Parkowej na os. Karolówka powstaje nowe osiedle mieszkaniowe w ramach rządowego programu „Mieszkanie Plus”. Składa się ono z sześciu bloków, w których znajdzie się 96 mieszkań o powierzchni od 30 do 70 mkw.

Na niespełna hektarowej działce powstaje sześć czterokondygnacyjnych budynków o dwuspadowych dachach. Budowa rozpoczęła się w grudniu 2019 r., a jej zakończenie planowane jest na wrzesień br. Wszystkie lokale będą wykończone pod klucz: z podłogami, glazurą i terakotą, drzwiami wewnętrznymi i zewnętrznymi oraz w pełni gotową łazienką. Średni czynsz wyniesie 26,90 zł/mkw. plus 5,5 zł/mkw. zaliczki na koszty eksploatacji (koszty te dotyczą powierzchni wspólnych). Każde mieszkanie ma liczniki i najemcy będą we własnym zakresie rozliczać się za ogrzewanie, wodę, prąd, wywóz nieczystości itp. (można będzie starać się o dopłaty do czynszu w ramach programu „Mieszkanie na Start”).

29 kwietnia ruszył nabór wniosków o wynajem mieszkań. Już pierwszego dnia zgłoszono ponad 300 wniosków!

Cały artykuł przeczytasz w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe