Wiosna z rakietami

  • 11.05.2022, 10:25
  • MaSzt
Wiosna z rakietami
Organizowany przez UKS Kiko Zamość w hali zamojskiego OSiR cykl Grand Prix Lubelskie Cup Amatorów 2022 w badmintonie składa się z czterech turniejów, nazwanych od pór roku. Dwa zostały już rozegrane. Edycja „Zima” odbyła się 13 lutego (niedziela), zaś „Wiosna” – 24 kwietnia (niedziela). Zawody letnie zaplanowane zostały na 26 czerwca (niedziela), natomiast jesienne – na 11 listopada (piątek). Suma punktów zdobytych przez badmintonistów we wszystkich czterech turniejach zadecyduje o zwycięstwie w Grand Prix.

Rozgrywki prowadzone są w dwóch grupach – A i B. O kategorii nie decyduje jednak wiek, lecz umiejętności. – W grupie A rywalizują zawodnicy mocniejsi, w grupie B – słabsi. Uczestnicy zawodów sami oceniają swoje siły i zapisują się do odpowiedniej dla swoich umiejętności grupy. W pierwszych, zimowych zawodach większość asekuracyjnie zapisała się do grupy B. W kolejnych zawodach uczestnicy śmielej oceniali swoje możliwości – mówi Sławomir Moździoch, szkoleniowiec Kiko Zamość.

Cały artykuł przeczytasz w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

MaSzt

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Miłośnik badmintona
Miłośnik badmintona 11.05.2022, 13:18
Ta blondyna to rakieta jest. Taki sport to aż chce się oglądać. Tylko bardziej obcisłe ciuszki jak naszym piłkarzom!!!

Pozostałe