Zamość: Ostatnia służba i pożegnanie na "mokro"

  • 09.05.2022, 08:00
  • wd, źródło KP PSP Zamość
Zamość: Ostatnia służba i pożegnanie na "mokro" Fot. KP PSP Zamość
Aspirant sztab. Dariusz Komisarczuk po niemal 33 latach pracy zakończył swoją służbę w Państwowej Straży Pożarnej. 5 maja za każdą akcję, gotowość do działania i dobre rady podziękowali mu koledzy. Życzyli też odpoczynku, zdrowia i realizacji pasji na nowej drodze życia.

– Aspirant sztab. Dariusz Komisarczuk, dowódca III zmiany w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Zamościu, służbę rozpoczął w 1989 roku jako kadet Szkoły Chorążych Pożarnictwa w Krakowie. Po ukończeniu szkoły od 1991 roku został powołany na stanowisko instruktora ds. operacyjno-szkoleniowych w Komendzie Rejonowej Straży Pożarnej w Zamościu, a od 2013 roku był dowódcą zmiany zamojskiej JRG – podaje st. bryg. Andrzej Szozda, zastępca komendanta miejskiego PSP w Zamościu

Po niemal 33 latach pracy przeszedł na zasłużoną emeryturę. Ostatni raz uczestniczył w zmianie służbowej 5 maja. W jej trakcie koledzy urządzili dla niego uroczyste pożegnanie. St. bryg. Andrzej Szozda podziękował za profesjonalizm zaangażowanie oraz wzorową wieloletnią służbę druhowi Komisarczukowi. Oprócz podziękowań był czas na pamiątkowe zdjęcie oraz tradycyjne pożegnanie „na mokro”. 

wd, źródło KP PSP Zamość

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe