Uwaga! Startujemy z kolejną edycją naszego plebiscytu "Najsympatyczniejsza Para Zamojszczyzny". Dla zwycięzców mamy złote obrączki!

  • 04.05.2022, 06:56 (aktualizacja 15.06.2022, 09:13)
  • sp
Uwaga! Startujemy z kolejną edycją naszego plebiscytu "Najsympatyczniejsza… Fot. Nadesłane Natalia i Paweł Mazurowie z Rogóźna wygrali w ostatnim plebiscycie. Zwycięska para otrzymała złoty pierścionek z brylantem. Tym razem nagroda główna w naszym plebiscycie to wyjątkowe złote obrączki z pracowni jubilerskiej Dariusza Królikowskiego (o wartości 3 tysięcy złotych).
Kochacie się, chcecie być razem, a w przyszłości planujecie ślub. Potrzebne więc Wam będą obrączki. Możecie je wygrać w tym plebiscycie. Szukamy najsympatyczniejszej pary na Zamojszczyźnie! Może czekamy właśnie na Was?

Czekamy na szczęśliwe pary, które zdecydowały, że razem chcą iść przez życie i zamierzają stanąć na ślubnym kobiercu. Nie pytamy o datę ani o miejsce ślubnej ceremonii. Wystarczy, że się kochacie i chcecie być razem, a przynajmniej jedno z was pochodzi z powiatu zamojskiego, tomaszowskiego, hrubieszowskiego lub biłgorajskiego. 

Zanim więc nadejdzie ten piękny dzień, w którym powiecie sobie sakramentalne "tak", zgłoście się do tego plebiscytu. Tylko u nas możecie zdobyć wyjątkową, wspaniałą, cenną nagrodę – złote obrączki.

 Zgłoszenie zawierające zdjęcie/-a pary oraz opis (imię i nazwisko Jej i Jego, nazwy miejscowości, w których mieszkają oraz nr telefonu) można dostarczyć do redakcji osobiście, wysłać pocztą na adres: "Kronika Tygodnia", ul. Żeromskiego 3, 22-400 Zamość bądź pocztą elektroniczną na adres: [email protected] oraz na nasz profil na Facebooku. 

Fotografie będziemy prezentować na naszych łamach, a potem rozpocznie się głosowanie. Tytuł Najsympatyczniejszej Pary Zamojszczyzny przypadnie parze, która otrzyma najwięcej głosów. Nagrodą będą piękne, złote obrączki o wartości 3 tysięcy złotych z Pracowni Biżuterii Dariusza Królikowskiego w Zamościu przy ulicy Pereca 11.

sp

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mustang
Mustang 06.05.2022, 12:15
Z niecierpliwością czekam na zdjecia, chcę zobaczyć jak to nie brzydkie dziewczyny z rejonu gustują w brzydocie chłopów.

Pozostałe