Czy dzieci znają bajki? Już po pierwszym etapie konkursu Biblioteki Pedagogicznej (WYNIKI, ZDJĘCIA)

  • 08.04.2017, 06:00
  • ak
Czy dzieci znają bajki? Już po pierwszym etapie konkursu Biblioteki Pedagogicznej (WYNIKI, ZDJĘCIA) Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu
We wtorek, 4 kwietnia 2017 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu, a także jej filiach w Biłgoraju, Hrubieszowie i Tomaszowie Lubelskim odbył się pierwszy etap konkursu czytelniczego „Czy znasz...?" dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Już wiadomo, kto przeszedł dalej.

W tegorocznej edycji konkursu wzięło udział 207 uczniów z 53 szkół podstawowych z powiatów: biłgorajskiego, hrubieszowskiego, tomaszowskiego i zamojskiego. Wszyscy mieli jednakowe zadanie. Musieli rozwiązać test, wykazując się wiedzą na temat utworów wybranych pisarzy.

Pełne wyniki eliminacji w załączniku poniżej. Awansowali ci, którzy zdobyli minimum 33 pkt na 35 możliwych. Kolejne eliminacje zaplanowano na 25 kwietnia, a wielki finał i podsumowanie odbędzie się 10 maja.

ak

Załączone pliki do pobrania (1)

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe