Gm. Komarów-Osada: Sadzonki konopi i susz marihuany w domu 29-latka

  • 28.03.2022, 06:15
  • wd
Gm. Komarów-Osada: Sadzonki konopi i susz marihuany w domu 29-latka Fot. KMP Zamość To uprawa 29-latka z gminy Komarów-Osada.
Policyjny pies pomógł policjantom z Łabuń odnaleźć narkotyki w domu 29-latka z gminy Komarów-Osada. Mężczyzna posiadał 170 gramów marihuany. Miał też kilka krzewów konopi w fazie wzrostu.

Policjanci z Posterunku Policji w Łabuniach mieli podejrzenia co do tego, że 29-latek z gminy Komarów Osada może posiadać narkotyki. W ubiegłym tygodniu wybrali się do niego do domu. Towarzyszył im policyjny pies wyszkolony do wykrywania narkotyków. Dzięki niemu odnaleźli susz roślinny (ponad 170 gramów). Wstępne badania narkotesterem wykazały, że jest to marihuana.

W remontowanych pomieszczeniach policjanci odnaleźli także boks przystosowany do uprawy konopi indyjskich oraz kilka krzewów tej rośliny w fazie wzrostu. 

– Zabezpieczone środki odurzające oraz nielegalna uprawa to własność 29-letniego mieszkańca posesji. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia zatrzymany został doprowadzony do tomaszowskiej prokuratury, gdzie przedstawiono mu zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz nielegalnej uprawy. Za tego typu przestępstwa grozi do 10 lat pozbawienia wolności. 25 marca Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim objął 29-latek również policyjnym dozorem – o postepowaniu wobec zatrzymanego informuje starszy aspirant Dorota Krukowska-Bubiło, oficer prasowy zamojskiej komendy.

wd

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
******
****** 30.03.2022, 09:33
A sami są ***mi alkoholikami ,gdzie alkohol to trucizna numer 1 ale co tam *** ludzie to barany i łykają każda propagandę
Alosza Putin
Alosza Putin 29.03.2022, 19:29
Kiedy zajmą się nielegalnymi uprawami gałki muszkatołowej?

Pozostałe