Gm. Lubycza Król.: Chcą napisać monografię Straży Granicznej. Szukają materiałów

  • 25.03.2022, 09:35
  • wd
Gm. Lubycza Król.: Chcą napisać monografię Straży Granicznej. Szukają… Fot. Facebook Historia Regionu Tomaszów Lubelski Bełz Rawa Ruska
Funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej w Lubyczy Królewskiej przygotowują monografię o swojej jednostce organizacyjnej. Potrzebują materiałów na ten temat.

Przydadzą im się zdjęcia, wycinki z gazet, opracowania, wspomnienia m.in. o strażnicach Wojsk Ochrony Pogranicza w Ulikowie, Uhnowie, Hrebennem i Lubyczy Królewskiej oraz o placówkach Straży Granicznej w Hrebennem i Lubyczy Królewskiej. Czekają tez na kontakt  byłych pracowników, którzy mogliby swoimi wspomnieniami wzbogacić merytorycznie monografię. 

 

 

 

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe