Tarnogród: Ferie z kulturą

  • 24.02.2022, 12:56
  • Anna Seroka
Tarnogród: Ferie z kulturą Dzieci bawiły się w najlepsze.
Po raz kolejny w pierwszym tygodniu ferii dzieci mogły skorzystać z atrakcji, które zapewnił Tarnogrodzki Ośrodek Kultury podczas „Ferii z kulturą”.

Poniedziałkowe przedpołudnie wypełniła zajęciami z grawerowania na szkle i zabawami animacyjnymi Anna Hawryluk, a popołudniu Anna Niściur poprowadziła zajęcia z decoupage’u. Wtorek przebiegał pod znakiem warsztatów plastycznych z Magdaleną Grabińską-Serek, zajęć teatralnych z Moniką Komosą oraz przedstawienia Teatru Młodych TOK SZOK „Z Brzechwą o kulturze”.

W kolejnym dniu Anna Seroka poprowadziła warsztaty kreatywne z rękodzieła, a następnie dzieci obejrzały film podczas bajkowego południa. Atrakcją czwartkowych ferii były kolejne zajęcia plastyczne poprowadzone przez Magdalenę Grabińską –Serek oraz zajęcia taneczne z Małgorzatą Zająć.

Ostatni dzień dostarczył niezapomnianych wrażeń podczas zajęć teatralnych z Moniką Komosą i kolejnego bajkowego południa. W każdych zajęciach uczestniczyło ponad czterdzieścioro dzieci, które mogły rozwijać swoją wyobraźnię, kreatywność, poznawać nowe formy wyrazu zarówno poprzez sztukę, ruch jak i inne formy zabawy. Podczas zajęć Tarnogrodzki Ośrodek Kultury wypełniony był gwarem i śmiechem zadowolonych dzieci, które z niecierpliwością czekają na kolejne zajęcia.

 

Anna Seroka

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe