Nowa Kronika Tygodnia od wtorku w sprzedaży

  • 21.02.2022, 15:30 (aktualizacja 21.02.2022, 15:43)
  • red
Nowa Kronika Tygodnia od wtorku w sprzedaży
Kolejny numer jest już na wyciągnięcie ręki. Od wtorku 22 lutego 2022 możecie w kioskach i punktach sprzedaży pytać o nowe wydanie "Kroniki Tygodnia".

>>> Z politologiem prof. Włodzimierzem Marciniakiem rozmawiamy o tym, jakich scenariuszy można się spodziewać w relacji Rosja – Ukraina i czy powinniśmy się obawiać o własną granicę.

>>> Pod Zamościem zostanie rozmieszczonych 1,5 tys. amerykańskich żołnierzy. Na teren lotniska w Mokrem dotarł także sprzęt wojskowy, a potem rozstawiano namioty. 

>>> Pod koniec ub. roku mieszkaniec Zamościa wykupił swojemu dziecku karnet na grupowe zajęcia nauki pływania na krytej pływalni. Z 10 przewidzianych do realizacji lekcji, jego syn wykorzystał 5. Ojciec chciał zwrotu pieniędzy albo odrobienia zajęć. Co na to OSiR? 

>>> Mieszkańcy miejscowości Płoskie, Zawada, Wielącza, Bodaczów, Klemensów oraz przyległych zebrali ponad 2 tys. podpisów przeciwko przebudowie drogi krajowej nr 74 z Zamościa do Klemensowa.

>>> Piszemy o najstarszej księgarni w Zamościu.

>>> Płomienna miłość, złote maliny, odrzucone propozycje trzech kancelarii adwokackich, List do Koryntian i kościelny dzwon. To wszystko na sesji w Ulhówku.

>>> Czy radny, który wstrzymuje się od głosu w niemal każdej strategicznej uchwale ma prawo decydować o rozwoju gminy? Dyskutowali o tym ostatnio radni w Tarnogrodzie.

>>> Jakie drogi będą remontowane w powiecie biłgorajskim?

>>> Zbiórka dla pogorzelców podzieliła mieszkańców Hrubieszowa. "Wielce poszkodowana, wystarczyło nie balować i wozić się taksówkami. A teraz pewnie miasto ma jej dać mieszkanie socjalne" – komentują jej przeciwnicy. "Nie życzę nikomu takiej tragedii" – przekonują inni. Co na to organizatorzy zbiórki, czyli Stowarzyszenie "Hrubieszów – jestem stąd"?

Takie tematy i wiele innych poruszamy w nowej "Kronice Tygodnia". Chcecie wiedzieć więcej? Kupcie papierowe lub e-wydanie.

red

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
o cie
o cie 22.02.2022, 18:32
Co za zaścianek, dzwon we wsi to lans i jeszcze nie ogarniają prześmiewczego tonu artykułu. Bieda to bieda. Jak Jehowe kasę zbierali po domach? xD
Drzewo
Drzewo 23.02.2022, 08:06
To sobie wyobraź że wyrżnęli kilkanaście drzew kilkudziesięcioletnich w ramach tego cymbała. Nie wspierać takich rzeźników!!
czego sięs podziewać PO AW ?
czego sięs podziewać PO AW ? 22.02.2022, 11:56
czyli wielkie gówno, a słowa Szt. o |w kolejnych numerach" okazały sięWIELKIM GÓWNEM

Pozostałe