Nowa "Kronika Tygodnia" od wtorku w sprzedaży

  • 14.02.2022, 17:00 (aktualizacja 14.02.2022, 17:03)
  • Kronika Tygodnia
Nowa "Kronika Tygodnia" od wtorku w sprzedaży
Już 15 lutego ukaże się kolejne wydanie "Kroniki Tygodnia". Trzeba je kupić, bo będzie dużo do poczytania.

>>> Atak Rosji na Ukrainę staje się coraz realniejszy. Samorządy dostały polecenie wskazania miejsc do zakwaterowania uchodźców. Czy są na to przygotowane? Odpowiadają m.in. burmistrz Tomaszowa Lubelskiego, burmistrz Lubyczy Królewskiej i prezydent Zamościa. 

>>> Mieszkańcy gm. Sitno skarżą się na fatalny stan drogi powiatowej, z Cześnik-Kolonii do Wolicy Śniatyckiej, łączącej ich gminę z gminą Komarów. A miał się pogorszyć po jej… remoncie. 

>>> Mieszkańcy Tyszowiec są wstrząśnięci tym, co stało się w domu przy ul. Partyzantów. Ok. godz. 13 w piątek usłyszeli strzały. To myśliwy M. L. strzelił z dubeltówki i zabił się. Kilka lat temu mężczyzna miał sprawę karną za znęcanie się nad żoną.

>>>  Mieszkańcowi Zamościa nie podoba się wulgarny napis "J...ać PiS" prezentowany na talerzu do odbioru telewizji satelitarnej na jednym z zamojskich osiedli. Złożył zawiadomienie na policję, ale jest rozczarowany interwencją mundurowych.   

>>> Seniorowi z gminy Werbkowice sprzedano szybkowar, wyciskarkę do soku, noże kuchenne i produkty do masażu po cenie wielokrotnie wyższej niż rynkowa. Na dodatek wrobiono go w bankowy kredyt na 14 tys. zł. 

>>> Bobry stają się uciążliwe dla mieszkańców gminy Biłgoraj. W jednej z miejscowości uszkodziły drogę. 

>>> W Biłgoraju odbył się protest rolników w ramach ogólnopolskiej akcji zorganizowanej przez Agrounię. 

>>> Jeden z lekarzy przychodni Nasze Zdrowie w Józefowie miał udzielać pacjentom aż 500 porad dziennie. A to oznacza, że pracując 24 godziny na dobę, bez przerwy poświęcałby jednemu pacjentowi niespełna 3 minuty. Czy to możliwe? 

>>> Dwa lata minęły od remontu pomnika poświęconego bohaterom walk o wolność z lat 1939-1945. Teraz w mediach społecznościowych pojawiły się głosy potomków partyzantów z gminy Telatyn, oburzonych tym, że podczas renowacji zdjęty został Krzyż Partyzancki, który ich zdaniem pomylono z Krzyżem Grunwaldu. 

A znacznie więcej tematów w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

 

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe