Już we wtorek ukaże się nowa Kronika Tygodnia

  • 07.02.2022, 18:26
  • Kronika Tygodnia
Już we wtorek ukaże się nowa Kronika Tygodnia
To już jutro! We wtorek, 8 lutego będzie do kupienia kolejne wydanie Kroniki Tygodnia w formie papierowej lub elektronicznej. I w jednym, i w drugim znajdziecie te same tematy. Zapewniamy, że ciekawe. Od tego numeru jeszcze więcej informacji z powiatu biłgorajskiego. W najnowszym numerze znajdziecie też ciekawe artykuły w dodatku budowlanym, walentynkowym i dużo sportowych informacji.

>>> Wójt gminy Ulhówek myślał, że wykorzystując lukę prawną w regulaminie programu #SzczepimySię z KGW, zyska dużą kasę dla gospodyń. Rząd kasę dał, ale teraz kazał ją zwrócić.

>>> Urząd Marszałkowski w Lublinie planuje likwidację filii ośrodków adopcyjnych w Białej Podlaskiej, Chełmie i Zamościu na rzecz jednej placówki w Lublinie. Poseł Zawiślak jest temu przeciwny. Dlaczego?

>>> 27-latkowi z gm. Obsza za zabójstwo własnej babci groziła kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, kara 25 lat pozbawienia wolności albo dożywocie. Wyrok przed Sądem Okręgowym w Zamościu zapadł 26 stycznia. Jaki? I czy ostateczny?

>>> Zamojscy radni nie zgodzili się na to, żeby jednej z ulic miasta nadać nazwę Sieradzka. I nie o samą nazwę poszło. 

>>> Zamość: Nie przez cały, ale przez pół roku kierowcy będą płacili za zostawienie samochodu na parkingach przy parku i PZU. Taką decyzję podjęli radni.

>>> Zamość: Głośna muzyka, alkohol oraz drifty dają się we znaki mieszkańcom ul. Sadowej, Ciepłej oraz przyległych.

>>> To już pewne. Do gminy Turobin powróci posterunek policji.

>>> Ulhówek: Zasłużonych jest w zasadzie czterech, choć oficjalnie trzech. Najważniejszy – ten, który ma być upamiętniony tj. nieżyjący już pilot, potem emerytowany nauczyciel historii, który się wspomnianego upamiętnienia domaga, oraz wójt, bo z entuzjazmem poparł tę inicjatywę. Gdzie się podział czwarty – ten, który złożył wniosek o nazwanie ulicy imieniem lotnika?

>>> Urzędnicy starostwa nie chcieli wpuścić na sesję mieszkanki Hrubieszowa. Interweniowała policja.

To tylko część tematów z tego numeru. Znacznie więcej w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

>>> 

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe