Nowa Kronika Tygodnia od wtorku w sprzedaży

  • 31.01.2022, 18:43
  • wd
Nowa Kronika Tygodnia od wtorku w sprzedaży
Kolejny numer "Kroniki Tygodnia" jest już na wyciągnięcie ręki. Od wtorku 1 lutego znajdziecie ją w kioskach i punktach sprzedaży. Zdradzimy Wam kilka tematów, które znajdziecie w środku.

>>> W odpowiedzi na skargę dewelopera, któremu odmówili zgody na budowę bloku przy ul. Wyszyńskiego, zamojscy radni przygotowali odpowiedź, a następnie w formie uchwały przekazali ją do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Lublinie. Wnoszą o oddalenie skargi w całości jako bezzasadnej.

>>>  Przedstawiamy w statystykach miniony rok na ulicach Zamościa. Był zdecydowanie gorszy od poprzedniego. Zwłaszcza jeśli chodzi o kolizje, których w Zamościu było o 158 więcej: w 2020 – 648, a w 2021 – 806. Najniebezpieczniej było na ul. Wyszyńskiego.

>>> Biłgorajskie TBS rozpocznie budowę budynków wielorodzinnych przy ul. ks. Stanisława Matrasia na os. Różnówka w Biłgoraju. Według projektu, powstaną dwa czterokondygnacyjne bloki (w każdym znajdą się 44 mieszkania).

>>> Kluby Seniora w Biłgoraju i Szozdach rozpoczęły 26 stycznia pracę. 

>>> Ile zebraliśmy dla WOŚP? Wielkie podsumowanie pracy sztabów w powiatach zamojskim, biłgorajskim, tomaszowskim i hrubieszowskim. Dużo zdjęć. 

>>> Jeśli mieszkańcy Ulhówka wyrażą zgodę, to niebawem ulica prowadząca w stronę parku otrzyma imię Witolda Świadka.

>>> Strażacy z Wasylowa Wielkiego cieszą się, jakby wygrali los na loterii. Jako jedyni w powiecie tomaszowskim dostaną nowy wóz strażacki.

>>> Czy Zakład Zagospodarowania Odpadów w Łaskowie przejdzie spod administracji Gminnego Zakładu Komunalnego pod zarząd gminnej spółki MIR-EKO? Pracownicy GZK w Mirczu obawiają się, czy po połączeniu spółek nie stracą dotychczasowych stanowisk pracy.

>>> Historia piłki nożnej na 45-lecie Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej (1976-2021): tym razem jej bohaterem jest Mariusz Pliżga "Mały". 

>>> Boks: Wiktor Bartnik dzielnie walczył podczas gali Suzuki Boxing Night 11 w Chęcinach, ale opuścił ring pokonany. Młody zamościanin, ubiegłoroczny mistrz Polski juniorów walczył jednak z przeciwnikiem z „najwyższej półki”. 

To zaledwie część tego, znajdziecie w nowej "Kronice Tygodnia". Chcecie wiedzieć więcej? Kupcie papierowe lub e-wydanie.

 

wd

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe