Gm. Komarów-Osada: Wnuki nagrodzone za laurki dla babć i dziadków

  • 26.01.2022, 12:05
  • ak
Gm. Komarów-Osada: Wnuki nagrodzone za laurki dla babć i dziadków Fot. pixabay.com
Konkurs na laurki dla babć i dziadków zorganizował Samorządowy Ośrodek Kultury w Komarowie-Osadzie. Nadesłano na niego 65 barwnych prac. Jury zdecydowało, że w każdej z kategorii przyzna równorzędne nagrody.

Wśród przedszkolaków laureatami zostali: Melania Winnik z przedszkola w Zubowicach, Aleksandra Kawa z zerówki przy SP w Komarowie-Osadzie i Marika Winnik (Zubowice).

W grupie uczniów klas I-IV nagrody otrzymali: Łukasz Borys, Dawid Borys, Aleksandra Mazurek (Antoniówka), Kornelia Winnik, Karol Szczerbik, Ola Mulawa, Szymon Pokrywka i Natalia Saczek (Komarów-Osada), zaś w najstarszej kategorii wiekowej (kl. V-VIII): Paulina Dec, Artur Przyczyna i Ernest Przyczyna (wszyscy z SP Komarów). 

Laurki zostały przekazane dla pensjonariuszy Zakładu Opiekuńczo Leczniczego z Rehabilitacją w Komarowie-Osadzie i w Majdanie Ruszowskim.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe