Już we wtorek ukaże się nowa Kronika Tygodnia

  • 24.01.2022, 16:03
  • Kronika Tygodnia
Już we wtorek ukaże się nowa Kronika Tygodnia
To już jutro! We wtorek, 25 stycznia będzie do kupienia kolejne wydanie Kroniki Tygodnia w formie papierowej lub elektronicznej. I w jednym, i w drugim znajdziecie te same tematy. Zapewniamy, że ciekawe.

>>>> Wójt gminy Trzeszczany znów usłyszał wyrok, tym razem skazujący. Co takiego zrobił Stanisław Cz?

>>>> Na tę wiadomość rodzice dzieci z Zamościa i okolic czekali wiele miesięcy: najpewniej już wiosną znów działać będzie oddział pediatryczny.

>>>> Córka tomaszowskiego wicestarosty jeszcze się uczy, ale już doradza ministrowi edukacji Przemysławowi Czarnkowi.

>>>> Już w niedzielę 30. Finał WOŚP. Zebraliśmy dla Was informacje o tym, co się będzie działo w całym regionie.

>>>> Radnej Agnieszce Klimczuk podobają się nowe przystanki na Starym Mieście. Ale jednak uważa, że mogły by być lepsze. O co chodzi?

>>>> Zawodnicy hrubieszowskiej "Jedynki" są członkami kadry narodowej i reprezentują nasz kraj podczas Mistrzostw Świata i Europy. W czym się specjalizują? W modelarstwie.

>>>> W gminie Tarnawatka zmieniono zasady naliczania opłaty za odbiór śmieci. Nie ma już przeliczników korzystnych dla dużych rodzin. A to oznacza, że będą podwyżki.

>>>> Do 2028 r. MZK w Zamościu musi wprowadzić 30 proc. autobusów zeroemisyjnych. Miasto otrzymało na to duże dofinansowanie.

>>>> Zamojski Dom Kultury organizuje 11 lutego Kulturalną Randkę. Weźmie w niej udział 30 singli. Jeszcze można się zgłosić.

To tylko część tematów z tego numeru. Znacznie więcej w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia

 

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wdzienczni mieszańcy
Wdzienczni mieszańcy 25.01.2022, 08:45
trzyma kciuki. Wow. To może podwyżka za to się należy.Taka 2 lub 3-krotna. Za taki wysiłek, za
piki
piki 24.01.2022, 17:34
Inni też dobrze życzą pediatrii, ale nie są na okładce jak prezydent Wnuk. A co on ma do szpitala wojewódzkiego. Jedzie wazeliną z daleką redakcjo

Pozostałe